Wojna Krupy i Górniak: Sablewska stanie po stronie...

Maja Sablewska pomoże Edycie.
Wojna Krupy i Górniak Po czyjej stronie stanie Sablewska? Edyta Górniak złożyła w sądzie wniosek o wznowienie postępowania dotyczącego podziału majątku między nią, a jej byłym mężem Dariuszem Krupą. To będzie zacięta batalia o majątek. Edyta Górniak złożyła w sądzie wniosek o wznowienie postępowania dotyczącego podziału majątku między nią, a jej byłym mężem Dariuszem Krupą. Jak udało nam się dowiedzieć, Krupa pod koniec marca sprowadził do Warszawy mamę Edyty, Grażynę Górniak-Jasik i szwagierkę Małgorzatę. Rodzina Edyty przyjechała na urodziny Allanka. Jednak w międzyczasie mama Górniak zdążyła udzielić wywiadu, w którym powiedziała, że w sądzie stanie po stronie byłego zięcia. A kto stanie w obronie Edyty? Jej była menadżerka, Maja Sablewska. - Nie lubię kłamstwa. Będę broniła Edyty, jeśli jej matka dalej będzie mówić takie rzeczy. Jest mi przykro, kiedy słyszę, jak ta kobieta mija się z prawdą. Nieraz byłam świadkiem, jak Edyta dzwoniła do niej i pytała, czy czegoś nie potrzebuje. Ale z tamtej strony nie było chęci pomocy - powiedziała "Takie jest życie" Sablewska.

To będzie zacięta batalia o majątek. Edyta Górniak złożyła w sądzie wniosek o wznowienie postępowania dotyczącego podziału majątku między nią, a jej byłym mężem Dariuszem Krupą.

Jak udało nam się dowiedzieć, Krupa pod koniec marca sprowadził do Warszawy mamę Edyty, Grażynę Górniak-Jasik i szwagierkę Małgorzatę. Rodzina Edyty przyjechała na urodziny Allanka. Jednak w międzyczasie mama Górniak zdążyła udzielić wywiadu, w którym powiedziała, że w sądzie stanie po stronie byłego zięcia. A kto stanie w obronie Edyty? Jej była menadżerka, Maja Sablewska.

Nie lubię kłamstwa. Będę broniła Edyty, jeśli jej matka dalej będzie mówić takie rzeczy. Jest mi przykro, kiedy słyszę, jak ta kobieta mija się z prawdą. Nieraz byłam świadkiem, jak Edyta dzwoniła do niej i pytała, czy czegoś nie potrzebuje. Ale z tamtej strony nie było chęci pomocy - powiedziała "Takie jest życie" Sablewska.

Edyta Górniaki Dariusz Krupa już wkrótce spotkają się w sądzie. Gwiazda będzie walczyła z byłym mężem o podział majątku. Edytębędzie reprezentował jej obecny partner Piotr Schramm. Na rozprawie zeznawać przeciwko Górniak będzie jej własna mama. Jeżeli będzie taka potrzeba to Maja stanie po stronie Edyty i powie, że Grażyna Górniak-Jasik mija się z prawdą. Myślicie, że Górniak zwróci się do Sablewskiej o pomoc?

 

Sancita


Zobacz także:

Facet Górniak wozi ją maserati za 600 tysięcy

Górniak wyprawiła synkowi urodziny

Górniak wyprawiła synkowi urodziny - kulisy