Marta Kaczyńska bez obrączki!

Marta Kaczyńska w "Vivie".
Marta Kaczyńska bez obrączki! Czy kryzys małżeński wisi w powietrzu? W najnowszym numerze "Vivy" pojawił się obszerny wywiad z Marta Kaczyńską. Zwróciliśmy uwagę, że na żadnym zdjęciu z sesji Marta nie ma obrączki na palcu Marta Kaczyńska w najnowszym wydaniu "Vivy" opowiada o najtrudniejszym roku w jej życiu i wspomina rodziców, którzy zginęli w katastrofie samolotu w Smoleńsku. W środku nie ma żadnego zdjęcia z Marcinem Dubienieckim, który zazwyczaj towarzyszył żonie na takich sesjach. Dziennikarka "Vivy" nie zadała żadnego pytania o Marcina. Marta również o nim nie opowiada. Zwróciliśmy również uwagę, że Marta Kaczyńska na żadnym zdjęciu z sesji nie ma obrączki. A wcześniej ją nosiła. Przypominamy, że Jarosław Kaczyński w jednym z ostatnich wywiadów powiedział: "Czy mogę powiedzieć Marcie: rozstań się z nim?".

Marta Kaczyńska w najnowszym wydaniu "Vivy" opowiada o najtrudniejszym roku w jej życiu i wspomina rodziców, którzy zginęli w katastrofie samolotu w Smoleńsku. W środku nie ma żadnego zdjęcia z Marcinem Dubienieckim, który zazwyczaj towarzyszył żonie na takich sesjach.

Dziennikarka "Vivy" nie zadała żadnego pytania o Marcina. Marta również o nim nie opowiada. Zwróciliśmy również uwagę, że Marta Kaczyńska na żadnym zdjęciu z sesji nie ma obrączki. A wcześniej ją nosiła. Przypominamy, że Jarosław Kaczyński w jednym z ostatnich wywiadów powiedział: "Czy mogę powiedzieć Marcie: rozstań się z nim?"

 

Lipiec 2010. Wybory:

marta kaczyńska odszkodowanie dla marty kaczyńskiej

Wrzesień 2010:

Marta Kaczyńska

Kwiecień 2011:

Marta Kaczyńska

Viva Nr - 8 (370) 11 kwietnia 2011

 

Więcej pod tym linkiem.


Sancita


Zobacz także:

Kaczyńska na okładce "Vivy". Bez męża

Gwiazdy w obiektywie paparazzi - część 5

Marta Kaczyńska już nie ma ochrony BOR