Kuligowska zainspirowała amerykańskie Elle?

Sami oceńcie.
Kuligowska zainspirowała ''Elle''? Obie panie pozują ze ''zwierzątkami'' W amerykańskim ''Elle'' znalazła się niezwykła sesja Amandy Seyfred. Co ciekawe, jedno ze zdjęć przypomina słynną fotkę Oli Kuligowskiej z ogonem świni w ustach W najnowszym wydaniu amerykańskiej edycji magazynu ''Elle'' znalazła się interesująca sesja aktorki Amandy Seyfried. Co ciekawe, jedno zdjęcie przypomina słynną fotografię Oli Kuligowskiej wykonaną w programie ''Top Model''. Zdjęcia nie są identyczne, jednak obie panie pozują ze ''zwierzątkami''. Amanda z drapieżnym makijażem trzyma na rękach owieczkę. Zdjęcie Oli jest bardziej kontrowersyjne - modelka z wyrazem twarzy łagodnym jak owieczka trzyma na rękach nogę świni, a w ustach ma jej ogonek.

W amerykańskim magazynie Elle znajduje się ciekawa sesja aktorki Amandy Seyfried. Co zaskakujące, jedno zdjęcie przypomina zdjęcie Oli Kuligowskiej zrobione w programie ''Top Model''. Zdjęcia nie są identyczne, ale obie panie pozują ze ''zwierzątkami''.

Amanda z drapieżnym makijażem trzyma na rękach owieczkę. Zdjęcie Oli jest bardziej kontrowersyjne. Modelka z wyrazem twarzy łagodnym jak owieczka trzyma na rękach nogę świni, a w ustach ma jej ogonek.

Które zdjęcie bardziej ci się podoba? Zagłosuj w naszej sondzie.

Więcej na lula.pl.

 

Spacerat

 

Zobacz także:

Lalka Barbie z twarzą Kate Middleton

Będą nowe odcinki Pszczółki Mai

Nergal nie był wierny swojej dziewczynie?

Które zdjęcie bardziej ci się podoba?