Nergal nie był wierny swojej dziewczynie?

Adam Darski zdradzał byłą dziewczynę z Dodą?!

Od kiedy Adam Darski zerwał z Dodą, w mediach trwają spekulacje co do przyczyn rozstania najpopularniejszej pary szołbiznesu. Jak udało nam się dowiedzieć, Doda w telefonie Nergala znalazła zdjęcia kilku kobiet, a w tym jego ex dziewczyny Jagody. Była wściekła i nie chciała słuchać jego wyjaśnień. Ewa Wojciechowska z "DDTVN" twierdzi, że Adam zdradzał Jagodę z Dodą.

Oni się cały czas przyjaźnią, ale nie są parą. Jagoda nie może mu wybaczyć tego, że byli sobie w długim związku i pewnego dnia ona dowiedziała się z gazet, że on spotyka się z Dodą. Z mediów dowiedziała się, że Nergal jest z Dodą - powiedziała Ewa Wojciechowska w "Dzień dobry TVN".

W skrócie wygląda to tak: Nergal kilka lat spotykał się z Jagodą, później poznał Dodę i związał się z nią. Oficjalnie nie zakończył związku z Jagodą. O tym, że jej chłopak ma dziewczynę dowiedziała się z mediów. A ostatnio Adam rzucił Dodę przez telefon. A w tym samym telefonie ona znalazła zdjęcia...Jagody. Scenariusz do telenoweli gotowy. Macie jakiś pomysł na tytuł?

 

Sancita

 

Zobacz także:

QUIZ - Co wiesz o rozstaniu Dody i Nergala?

Nergal nosi Dodzie torbę za 50 tys. złotych!

Nergal pod domem Dody. ZDJĘCIA!