William i Kate zaprosili na ślub swoich ex. FOTO

Książę William i Kate Middleton mają ciekawą listę gości na ślub.
Lista gości Williama i Kate Zaprosilibyście na ślub swoich byłych? Oni tak. Jak donosi portal dailymail.co.uk, książę William i Kate Middleton zaprosili na ślub również szóstkę swoich byłych partnerów! Jak donosi portal dailymail.co.uk, książę William i Kate Middleton zaprosili na ślub również szóstkę swoich byłych partnerów! Kate zaprosiła na ślub Ruperta Fincha, z którym spotykała się na początku studiów na uniwersytecie St Andrews (chwilę zanim zaczęła spotykać się z księciem Williamem), a także byłego chłopaka Willema Marxa. William zaprosił Isabellę Anstruther-Gough-Calthorpe, z którą spotykał się latem w 2004 roku. A także pierwsza dziewczyna Williama - Rose Farquhar oraz Arabella Musgrave, z którą książę spotykał się latem zanim rozpoczął studia na uniwersytecie. Czwartą byłą, która dostała zaproszenie jest Jecca Craig - pierwsza wielka miłość Williama. Zaproszenie otrzymał również chłopak Jecci - kapitan Philip Kaye, a także jej rodzice i brat z żoną. A co tam!

Lista gości na najważniejszy ślub tego roku jest bardzo elitarna. Jak donosi portal dailymail.co.uk, książę William i Kate Middleton zaprosili na ślub również szóstkę swoich byłych partnerów! (tak na marginesie, chcielibyście być na ślubie ukochanego byłego chłopaka/dziewczyny?!)

Kate zaprosiła na ślub Ruperta Fincha, z którym spotykała się na początku studiów na uniwersytecie St Andrews (chwilę zanim zaczęła spotykać się z księciem Williamem), a także byłego chłopaka Willema Marxa.

William zaprosił Isabellę Anstruther-Gough-Calthorpe, z którą spotykał się latem w 2004 roku. A także pierwsza dziewczyna Williama - Rose Farquhar oraz Arabella Musgrave, z którą książę spotykał się latem zanim rozpoczął studia na uniwersytecie. Czwartą byłą, która dostała zaproszenie jest Jecca Craig - pierwsza wielka miłość Williama. Zaproszenie otrzymał również chłopak Jecci - kapitan Philip Kaye, a także jej rodzice i brat z żoną. A co tam!

Poniżej zaproszeni eks.

(Screen z dailymail.co.uk. Po lewej: Rose Farquhar, po prawej: Willem Marx z Kate Middleton)

a

 

(Screen z dailymail.co.uk. Ta gorąca blondynka po prawej to Isabella Anstruther-Gough-Calthorpe)

 

Rudy

 

Zobacz także:

Zobacz piękne kobiety Colina Farrella

Gwiazdy wypinały się na pokazie

Oto zamek Brada i Angeliny wart 58 mln dolarów