William i Kate zaprosili na ślub swoich ex. FOTO

Książę William i Kate Middleton mają ciekawą listę gości na ślub.
Lista gości Williama i Kate Zaprosilibyście na ślub swoich byłych? Oni tak. Jak donosi portal dailymail.co.uk, książę William i Kate Middleton zaprosili na ślub również szóstkę swoich byłych partnerów! Jak donosi portal dailymail.co.uk, książę William i Kate Middleton zaprosili na ślub również szóstkę swoich byłych partnerów! Kate zaprosiła na ślub Ruperta Fincha, z którym spotykała się na początku studiów na uniwersytecie St Andrews (chwilę zanim zaczęła spotykać się z księciem Williamem), a także byłego chłopaka Willema Marxa. William zaprosił Isabellę Anstruther-Gough-Calthorpe, z którą spotykał się latem w 2004 roku. A także pierwsza dziewczyna Williama - Rose Farquhar oraz Arabella Musgrave, z którą książę spotykał się latem zanim rozpoczął studia na uniwersytecie. Czwartą byłą, która dostała zaproszenie jest Jecca Craig - pierwsza wielka miłość Williama. Zaproszenie otrzymał również chłopak Jecci - kapitan Philip Kaye, a także jej rodzice i brat z żoną. A co tam!

Lista gości na najważniejszy ślub tego roku jest bardzo elitarna. Jak donosi portal dailymail.co.uk, książę William i Kate Middleton zaprosili na ślub również szóstkę swoich byłych partnerów! (tak na marginesie, chcielibyście być na ślubie ukochanego byłego chłopaka/dziewczyny?!)

Kate zaprosiła na ślub Ruperta Fincha, z którym spotykała się na początku studiów na uniwersytecie St Andrews (chwilę zanim zaczęła spotykać się z księciem Williamem), a także byłego chłopaka Willema Marxa.

William zaprosił Isabellę Anstruther-Gough-Calthorpe, z którą spotykał się latem w 2004 roku. A także pierwsza dziewczyna Williama - Rose Farquhar oraz Arabella Musgrave, z którą książę spotykał się latem zanim rozpoczął studia na uniwersytecie. Czwartą byłą, która dostała zaproszenie jest Jecca Craig - pierwsza wielka miłość Williama. Zaproszenie otrzymał również chłopak Jecci - kapitan Philip Kaye, a także jej rodzice i brat z żoną. A co tam!

Poniżej zaproszeni eks.

(Screen z dailymail.co.uk. Po lewej: Rose Farquhar, po prawej: Willem Marx z Kate Middleton)

a

 

(Screen z dailymail.co.uk. Ta gorąca blondynka po prawej to Isabella Anstruther-Gough-Calthorpe)

 

Rudy

 

Zobacz także:

Zobacz piękne kobiety Colina Farrella

Gwiazdy wypinały się na pokazie

Oto zamek Brada i Angeliny wart 58 mln dolarów

Więcej o:
Komentarze (13)
William i Kate zaprosili na ślub swoich ex. FOTO
Zaloguj się
 • blacke

  Oceniono 8 razy 8

  A zapraszanie byłych na ślub jest bardzo cywilizowanym zwyczajem. Nie każdy rozstaje się w nienawiści i wrogości.

 • heloise

  Oceniono 5 razy 5

  Bardzo dobrze. To znaczy, ze maja do siebie zaufanie i ze potrafia to pokazac calemu swiatu. Mnie to wcale nie razi.

 • reki334

  Oceniono 4 razy 4

  może zaprosić kogo chce, w końcu za przyjęcie płacą podatnicy

 • blacke

  Oceniono 3 razy 3

  "Gorąca blondynka" trojga nazwisk jak na mój gust zbyt sztampowa.
  Ze wszystkich byłych i obecnych księcia zdecydowanie najlepiej wizualnie prezentuje się Rose Farquhar.

 • koopa

  Oceniono 5 razy 3

  Para darmozjadów, jak i każda monarchia. Kryzys w pełni, ale co tam, po co myśleć, skoro za imprezę płaci budżet państwa.

 • ada66698

  Oceniono 3 razy 3

  Jeszcze tylko tandetnej ,,BaBy JaGi'' Lady GaGi.Będe oglądała w Tv.Kate mi przypomina Teresę z Samego Życia.Na ostatnim zdjęciu ładna jest ta blondynka w białej sukience.Tylko jakoś nie wydaje się szczupła.

 • fergalex

  Oceniono 2 razy 2

  Bardzo fajna ta ex księcia

 • lejdidi

  Oceniono 4 razy 2

  Ale mi nowina. Niech prosza kogo chcą wkońcu to nie oni płacą za wesele. Darmozjady

 • poetemaudit

  Oceniono 2 razy 2

  Nawet ładna ta Rose Farquhar, ale blondynka z drugiego zdjęcia w białej sukience jest najładniejsza z nich wszystkich, ładniejsza nawet od Kate :)

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX