Torbicka sprząta psie kupy

Pupile gwiazd.
Torbicka sprząta psie kupy Gwiazda telewizji publicznej nie zapomina o obowiązkach Grażyna Torbicka to dama z klasą. Daje dobry przykład nawet w życiu codziennym. "Życie Na Gorąco" publikuje zdjęcia gwiazdy, która sprząta urobek po swoim psie Grażyna Torbicka to dama z klasą. Daje przykład nie tylko debiutującym prezenterom, ale także zwykłym ludziom. "Życie Na Gorąco" publikuje zdjęcia gwiazdy TVP, która sprząta urobek po swoim psie. Coś, co dla wielu z nas wymaga poświęcenie, Torbickiej przychodzi z łatwością. Jak sugeruje tygodnik, nie zawsze tak było. Ponoć dwa lata temu prezenterka nie pamiętała o sprzątaniu po pupilu. Takie "zapomnienie się" może kosztować posiadaczy czworonogów nawet 500 złotych.

Grażyna Torbicka to dama z klasą. Daje przykład nie tylko debiutującym prezenterom, ale także zwykłym ludziom. "Życie Na Gorąco" publikuje zdjęcia gwiazdy TVP, która sprząta urobek po swoim psie.

Coś dla wielu z nas wymaga poświęcenie, Torbickiej przychodzi z łatwością. Jak sugeruje tygodnik, nie zawsze tak było. Ponoć dwa lata temu prezenterka nie pamiętała o sprzątaniu po pupilu.

Takie "zapomnienie się" może kosztować posiadaczy czworonogów nawet 500 złotych.

Mrock

Zobacz także:

Maja Sablewska i jej wypasiona fura

Jolanta Kwaśniewska wygląda cudnie

Doda ma na sobie 20 tysięcy!