Łepkowska jest mściwa i nie znosi konkurencji?

Konflikty gwiazd.

Ilona Łepkowska słynie nie tylko z tego, że pisze świetne scenariusze, ale również z rządzenia twardą ręką. Przekonała się o tym Agnieszka Pilaszewska.

Aktorka grała w serialu Łepkowskiej "Barwy Szczęścia". Jej postać została jednak uśmiercona - grana przez Agnieszkę Beata Górka dostała ataku i umarła w kuchni. Teraz okazuje się, że uśmiercenie nie było przypadkowe. Jak twierdzi Fakt.pl, Pilaszewska została zwolniona, bo pisze scenariusze!

Łepkowska ponoć dowiedziała się o zainteresowaniach aktorki i usunęła jej postać z serialu z nadzieją, że pozbyła się konkurencji. Strzeliła sobie jednak w kolano, bo Pilaszewska w wolnym czasie napisała scenariusz do "Przepisu Na Życie" - nowego serialowego hitu!

TVN już promuje Pilaszewską jako znakomitą scenarzystkę. Druga Łepkowska? A może lepsza?

Mrock

Zobacz także:

Jak chudły serialowe gwiazdy

Sceny miłosne w serialach - najlepsze z najlepszych

QUIZ: Jak dobrze znasz serial "Klan"?

Więcej o:
Komentarze (39)
Łepkowska jest mściwa i nie znosi konkurencji?
Zaloguj się
 • lojzo

  Oceniono 11 razy 11

  Agnieszka ma super poczucie humoru i jest świetna aktorka. Mam nadzieję, ze jej scenariusze będą odnosiły sukcesy.

 • roki1993

  Oceniono 11 razy 11

  Oj lepsza, lepsza :). "Przepis na życie", jest na naprawdę wysokim poziomie. Świetna gra, świetny scenariusz. Nareszcie serial dla wszystkich, a nie tylko dla grupy kur domowych i emerytek (tak jak "M jak miłość"). Takie jest moje zdanie.

 • softy_girl

  Oceniono 11 razy 11

  Pilaszewska lepsza. Przepis na życie to dobry serial. A Łebkowska - szkoda słów. Zawsze wiedziałam że to mściwa i zachłanna osoba.

 • maria10344

  Oceniono 12 razy 10

  Przepis na żcie jest świeżym świetnym serialem.Nie "łepkowski".Nareszcie inny.

 • m.jackson4ever

  Oceniono 10 razy 10

  Pilaszewska świetnie grała w Miodowych latach :) utalentowana!

 • qwerty0

  Oceniono 11 razy 9

  straszna baba z tej łepkowskiej

 • riverrun

  Oceniono 8 razy 8

  Oglądam "przepis na życie" i to jest jeden z dwóch seriali które oglądam (i usta usta też:)) i uważam że sam pomysł na scenariusz jest bardzo trafiony, troche razi mnie Magda Kumorek, bo jakaś troszke sztuczna mi się wydaje, ale może się rozkręci.Gratuluje p. Pilaszewskiej:)

 • zuzka123123

  Oceniono 7 razy 7

  p.Pilasewska świtnie grała "Barwach szczęscia",a teraz na jej miejsce dali jakąś depresyjną ukrainkę ,którą niesamowicie trudno się ogląda.Pilaszewska wyleciała również z "Miodowych lat" i tamto zasępstwo również nie wpłynęło krzystnie na seial.Szkoda że Ją tak wyrzucają ,swoją drogą ciekawe jaka jest tego prawdziwa przyczyna???Kiedyś często pisali że Agnieska jest trudna we wspólpracy,gdzie leży prawda,newiadmo:(

 • pensylvania2

  Oceniono 6 razy 6

  To że jest mściwa dało się już dawno zauważyć. Nie podpasowała jej Agnieszka Perepeczko - wykopsała ją, choc Simona była lubiana przez widzów... Nie tędy droga pani Ilono

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX