Psychopata chciał porwać Olę Kwaśniewską

Aleksander Kwaśniewski dostawał listy z z pogróżkami.

Gdy Aleksander Kwaśniewski objął urząd prezydenta RP, Ola Kwaśniewska miała zaledwie 14 lat. Musiała przeprowadzić się do Pałacu i żyć pod ochroną BOR. Rodzice robili wszystko, żeby Ola żyła jak jej rówieśnicy, ale nie było to łatwe. Gdy Ola była na studiach, para prezydencka dostawała listy z pogróżkami - podaje fakt.pl.

To były bardzo poważnie i groźnie brzmiące teksty (...) Pewnego dnia na uczelni pojawił się mężczyzna, który gorączkowo szukał naszej córki, wypytywał wszystkich, gdzie jest. Po tej informacji pani dziekan, której serdecznie dziękuję, zamknęła Olę w swoim gabinecie, tak, by ten człowiek nie mógł jej nawet spotkać. Mężczyzna ten został zatrzymany. Jak się później okazało, był niezrównoważony psychicznie - powiedział Kwaśniewski.

Jolanta Kwaśniewska wspominając czas prezydentury jej męża, zdradziła, że dostawali listy z pogróżkami, że dziecko może zostać porwane. Kwaśniewski jest dumny z postawy córki i na łamach gazety dziękuje jej za to, że zawsze była odpowiedzialną osobą.

 

Sancita


Zobacz także:

Ola Kwaśniewska kończy 30 lat! Jak się zmieniała?

Piękna sesja Oli Kwaśniewskiej

Gessler, Prokop i inni znani u Kwaśniewskiej

Więcej o:
Komentarze (27)
Psychopata chciał porwać Olę Kwaśniewską
Zaloguj się
 • dmm

  Oceniono 15 razy 11

  to pewnie był Mrock. :D

 • nkwd

  Oceniono 8 razy 4

  @dmm -brawo !!!

 • vafell

  Oceniono 7 razy 3

  fergalex, Za jego czasów karmiła cię mamusia, więc tak mówisz. Wyrosłeś na tłuka i nieroba , to twoja sprawa.

 • fanizymiko

  Oceniono 9 razy 3

  Prezydent Kwaśniewski to przykład osoby, która osiagnęła w polityce wszysko co mogła a następnie "spadła ze świecznika". A jak spadła to dziennikarze przestali się interesować, kolumna samochodowa skurczyła się do jednej fury i z tuzina ochroniarzy został tylko pan Zenek bo przepisy mówia ze byłego "swiecznika" jednak ktoś tam musi pilnować. A swiatła lamp telewizyjnych i migawki aparatów tak byłego prezydenta nęcą .......

  By znów poczuc się dobrze i pogrzać się w swietle kamer pan prezydent powie wszystko i wszedzie byle znów poczuć ten smak popularności.

  Nawet nie jest to smieszne - raczej smutne.

 • browaryr

  Oceniono 7 razy 3

  porwac kwasniewska?-lepiej skoczyc z dachu....w ramach desperacji.

 • tata.morgana

  Oceniono 13 razy 3

  Kto by tam taką pannicę z wielkim łbem(po tatusiu) chciał porywać? Olek,nie pij więcej,bo widać zaczynasz cierpieć na nawrót "choroby filipińskiej".Jak mawiają wtajemniczeni,z "choroby filipińskiej" nie wychodzi się do końca życia i chory miewa częste nawroty... Jedni wszędzie widzą białe myszki,a drugim się wydaje,że chcieli im porwać córkę.

 • jagoda6868

  Oceniono 2 razy 2

  fergalex /w tamtych czasach miales zmieniane pampersy więc gó... wiesz jak sie żyło.

 • danio

  Oceniono 4 razy 2

  Czemu na plotku .pl taka informacja? Portal dzieci śmieci

  szkoda, że z chwiejnej postawy pana Kwaśniewskiego na obchodach Katyńskich nie moge tez byc dumny.

 • tyl_dla_p

  Oceniono 4 razy 2

  nawet nie chce mi się o tym koorwa pisać. pierdy zupełne. swój poziom wykształcenia też ukrywał i jeszcze wiele innych rzeczy. nawet haitańskie chorobe, i nie dał się. a i tak był najlepszym preziem od czasów wolnych wyborów. MUSIAŁ PEWNIE LEPIEJ LATAĆ

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX