To Wellman stoi za konfliktem Rusin i Kuźniara?

Wellman przyjaźni się z Kuźniarem.

Konflikty gwiazd TVN-u śmieszą nas coraz bardziej. W skrócie wygląda to tak: Kinga Rusin obraziła się na Jarosława Kuźniara za to, że wyśmiał na antenie jej książkę. Podobno za "karę" chciała odebrać mu posadę prowadzącego "X-Factor". Tygodnik "Na żywo" twierdzi, że to Dorota Wellman nastawia Kuźniara przeciwko Rusin.

Dorota i Jarek znają się od dawna i bardzo się lubią. Chodzą słuchy, że to ona przekonała Jarka by ubiegał się o posadę prowadzącego "X Factor". Niestety w TVN niektórzy się śmieją, że Kuźniar jest sztywny. Ale Dorota bierze go zawsze w obronę i twierdzi, że się jeszcze rozkręci - twierdzi informator "Na żywo"

Dorota Wellman w programie Kuby Wojewódzkiego parodiowała Rusin i stwierdziła, że nie przeczyta jej książki, bo to "pieprzenie o niczym". Nazwisko Wellman jednak pada w książce "Co z tym życiem?". Rusin wrzuciła ją do "kategorii Wojciecha Manna". Wellman mogła poczuć się tym urażona. Z kolei Kinga jest urażona słowami Kuźniara i Wellman na temat jej książki. Ostatnio powiedziała, że Jarek sprawił jej przykrość. Czy oni nie mają innych problemów?


Sancita


Zobacz także:

onflikt Rusin i Kuźniara. Czemu się nie lubią?

Rusin do Kuźniara: Jarku, możesz wyjść...

Kuźniar miał problem z alkoholem