Jamie Lynn Spears nagra płytę?

Jak się okazuje, Jamie Lynn Spears bynajmniej nie zraża się porażkami. Jej nieudane próby zaistnienia w show-biznesie wcale jej nie zniechęciły. Media donoszą, że młodsza siostra Britney zamierza nagrać płytę!

Kotek przypomina, że Jamie Lynn planowała rozpocząć karierę muzyczną 3 lata temu. Miała wtedy 16 lat i wielkie plany. Zaszła jednak w niechcianą ciążę, a następnie jej narzeczony jeszcze bardziej utrudnił jej realizację marzeń - zaczął ją zdradzać z koleżankami. Nic dziwnego, że młodsza siostra Britney zrezygnowała wtedy z marzeń.

Jej córeczka ma już 3 latka i młoda mama z pewnością zdążyła już dojść do siebie. Dowodem na to jest to, że tym razem jest bardzo zdecydowana na to, żeby rozpocząć własny projekt muzyczny. Sytuacja jest sprzyjająca, bo o jej starszej siostrze znów zrobiło się głośno. Piosenki Britney podbijają listy przebojów, więc młodsza Spears właśnie teraz ma szansę zwrócić na siebie uwagę.

Jamie Lynn nagrała już ponoć pierwszy singiel. Cała płyta ma być utrzymana w konwencji country-pop i usłyszymy na niej wiele gwiazd. Manager artystki negocjuje właśnie warunki wielomilionowego kontraktu...

Jak oceniacie jej szanse w show-biznesie? Trzymacie kciuki?