Słynny piłkarz spotyka się z piękną Polką?!

Leo Messi zakochany w Polce?
Słynny piłkarz spotyka się Polką? Leo Messi jest podobno zakochany. Leo Messi, spotyka się podobno z piękną Polką, Anną Weber. Modelka z Tychów jest finalistką Miss Poland. Zdobyła też tytuł Miss Śląska. Najlepszy piłkarz świata, Leo Messi, spotyka się podobno z piękną Polką, Anną Weber. Modelka z Tychów jest finalistką Miss Poland i zwyciężczynią wyborów Miss Śląska. Nic dziwnego, że słynny piłkarz docenił urodę naszej rodaczki. Anna Weber na swoim koncie na Facebooku wrzuciła zdjęcie ze spotkania z Leo. Para zjadła razem obiad w restauracji w Mediolanie. To była ich pierwsza randka. Podobno piłkarz coraz częściej wpada do Włoch. Messi, w przeciwieństwie do Cristino Ronaldo, strzeże swojego życia prywatnego. Do niedawna spotykał się z Antonellą Roccuzzo. Ich związek jednak się rozpadł. Myślicie, że piękna Polka usidli go na dłużej?

Najlepszy piłkarz świata, Leo Messi, spotyka się podobno z piękną Polką, Anną Weber. Modelka z Tychów jest finalistką Miss Poland i zwyciężczynią wyborów Miss Śląska. Nic dziwnego, że słynny piłkarz docenił urodę naszej rodaczki.

Anna Weber na swoim koncie na Facebooku wrzuciła zdjęcie ze spotkania z Leo. Para zjadła razem obiad w restauracji w Mediolanie. To była ich pierwsza randka. Podobno piłkarz coraz częściej wpada do Włoch. Messi, w przeciwieństwie do Cristino Ronaldo, strzeże swojego życia prywatnego. Do niedawna spotykał się z Antonellą Roccuzzo. Ich związek jednak się rozpadł. Myślicie, że piękna Polka usidli go na dłużej?

Anna Weber i Leo Messi

 

Sancita

 

Zobacz także:

Seksowna zdobycz Ronaldo. 18+

Nowe pary w polskim szołbiznesie