"Wytnij sobie macicę"! Atak internautów na Mellera i jego żonę

Skandale.
Atak internautów na Mellera i jego żonę Skandale wokół Ślązaków Marcin Meller oburzył się słowami prezesa Kaczyńskiego o Ślązakach, też dlatego, że jego żona jest Ślązaczką. Napisał o tym w Facebooku. Internauci zaatakowali. Marcin Meller od kilku tygodni jest bardzo aktywny w sferze politycznej. Wszedł w polemikę z rządem, a nawet zaprosił Donalda Tuska do swojego programu, aby ten publicznie rozliczył się z obietnic, jakie złożył podczas wyborów. Skandal w mediach wywołał jego wpis na Facebooku. Dziennikarz oburzył się słowami Jarosława Kaczyńskiego, który powiedział: "Narodowość śląska to zakamuflowana opcja niemiecka". Mellera dotknęło to tym bardziej, że jego żona jest Ślązaczką. Napisał na Facebooku, że PiS to skini w garniturach. Pod tym postem szybko pojawiły się obraźliwe komentarza i wyzwiska. Co dziwne - w kierunku Mellera i jego żony. Dziennikarz zablokował komentarze i oświadczył: - Chciałem uprzedzić, że będę zgłaszał do administratorów Facebooka wszystkich tych, którzy życzą mi pójścia przez komin, żądają, by mi odebrano obywatelstwo polskie, wyzywają od żydowskich mend i zdrajców, mojej żonie piszą, żeby ulżyła Narodowi Polskiemu i wycięła sobie macicę etc, etc. W przypadku gróźb karalnych zgłoszę sprawy na policję. Naprawdę mocne. Nic nie usprawiedliwia takich ataków internautów. Tym bardziej, że dostało się Bogu ducha winnej żonie dziennikarza.

Marcin Meller od kilku tygodni jest bardzo aktywny w sferze politycznej. Wszedł w polemikę z rządem, a nawet zaprosił Donalda Tuska do swojego programu, aby ten publicznie rozliczył się z obietnic jakie złożył podczas wyborów. Skandal w mediach wywołał jego wpis na Facebooku.

Dziennikarz oburzył się słowami Jarosława Kaczyńskiego, który powiedział: "Narodowość śląska to zakamuflowana opcja niemiecka". Mellera dotknęło to tym bardziej, że jego żona jest Ślązaczką. Napisał na Facebooku, że PiS to skini w garniturach. Pod tym postem szybko pojawiły się obraźliwe komentarza i wyzwiska. Co dziwne - w kierunku Mellera i jego żony. Dziennikarz zablokował komentarze i oświadczył:

Chciałem uprzedzić, że będę zgłaszał do administratorów Facebooka wszystkich tych, którzy życzą mi pójścia przez komin, żądają by mi odebrano obywatelstwo polskie, wyzywają od żydowskich mend i zdrajców, mojej żonie piszą żeby ulżyła Narodowi Polskiemu i wycięła sobie macicę etc etc. W przypadku gróźb karalnych zgłoszę sprawy na policję.

Naprawdę mocne. Nic nie usprawiedliwia takich ataków internautów. Tym bardziej, że dostało się Bogu ducha winnej żonie dziennikarza. Co o tym sądzicie?

Marcin Meller

PoliKOT

Zobacz także:

Mucha znowu rozbierze się w "Playboy'u"?

Najgłośniejsze wpadki 2010 roku

Meller i Czubaszek palą jak smoki!