Kim jest mama Weroniki Książkiewicz

Rodzice gwiazd.
Kim jest mama Weroniki Książkiewicz? Rodzice gwiazd Weronika Książkiewicz pojawiła się na premierze "Los Numeros" z mamą. Kim jest? Okazuje się, że Beata Książkiewicz jest cenioną na całym świecie choreografką. Weronika Książkiewicz pojawiła się na premierze "Los Numeros" w towarzystwie mamy. Od razu zrobiło się o pani Beacie głośno. Piękna i młoda. Kim jest? Okazuje się, że Beata Książkiewicz jest cenioną na całym świecie choreografką. Możemy o tym przeczytać w "Rewii". Mama Weroniki opiekuje się szkoła baletową w Santa Cruz na hiszpańskiej Teneryfie. Jest też założycielką i dyrektorem Szkoły Tańca i Baletu "Fouette". Nic więc dziwnego, że Weronika od małego uczyła się tańca. Miała przecież za wzór znakomitą panią choreograf. Ostatecznie Weronika została aktorką, ale nadal ma słabość do tańca.

Weronika Książkiewicz pojawiła się na premierze "Los Numeros" w towarzystwie mamy. Od razu zrobiło się o pani Beacie głośno. Piękna i młoda. Kim jest?

Okazuje się, że Beata Książkiewicz jest cenioną na całym świecie choreografką - czytamy w "Rewii". Mama Weroniki opiekuje się szkoła baletową w Santa Cruz na hiszpańskiej Teneryfie. Jest też założycielką i dyrektorem Szkoły Tańca i Baletu Fouette.

Nic więc dziwnego, że Weronika od małego uczyła się tańca. Miała przecież za wzór znakomitą panią choreograf. Ostatecznie Weronika została aktorką, ale nadal ma słabość do tańca.

Weronika Książkiewicz z mamą Beatą

Mrock

Zobacz także:

O czym marzą polskie gwiazdy?

Weronika Książkiewicz wraca na salony. SEXY!

Najlepiej ubrani na gali "Telekamery 2011"