Lily Collins też chce być Królewną Śnieżką

Spokojnie, rola Kristen Stewart nie jest zagrożona. Chodzi o zupełnie inny film. Co ciekawe - właśnie rozpoczęły się do niego zdjęcia...
Lily Collins chce być Królewną Śnieżką Szykuje się konkurencja dla Kristen Stewart Lily Collins (córka Phila Collinsa i domniemana dziewczyna Taylora Lautnera ) zagra Królewnę Śnieżkę. Szykuje się konkurencja dla Kristen Stewart Spokojnie, rola Kristen Stewart nie jest zagrożona. Chodzi o zupełnie inny film. Co ciekawe - właśnie rozpoczęły się do niego zdjęcia... Kotek pisał Wam już o tym, że aktorka kojarzona głównie z Bellą ze "Zmierzchu" za jakiś czas zmierzy się z rolą Królewny Śnieżki w filmie "Snow White and the Huntsman". Jak się okazuje, także jedna z nowych gwiazdek, która rozpoczyna właśnie swoją przygodę z filmem, wcieli się w tę jedną z najpopularniejszych postaci Disneya. Chodzi o Lily Collins (córkę legendarnego muzyka Phila Collinsa i domniemaną dziewczynę Taylora Lautnera ). Wytwórnia Relativity Media właśnie podała do wiadomości, że też kręci film o tej Królewnie. W rolę złej królowej wcieli się Julia Roberts, a Królewnę Śnieżkę zagra wspomniana już Lily... Jak sądzicie, która bardziej pasuje do tej roli?

Kotek pisał Wam już o tym, że aktorka kojarzona głównie z Bellą ze "Zmierzchu" za jakiś czas zmierzy się z rolą Królewny Śnieżki w filmie "Snow White and the Huntsman".

Jak się okazuje, także jedna z nowych gwiazdek, która rozpoczyna właśnie swoją przygodę z filmem, wcieli się w tę jedną z najpopularniejszych królewien Disneya. Chodzi o Lily Collins (córkę legendarnego muzyka Phila Collinsa i domniemaną dziewczynę Taylora Lautnera ;)).

Wytwórnia Relativity Media właśnie podała do wiadomości, że też kręci film o tej Królewnie. W rolę złej królowej wcieli się Julia Roberts, a Królewnę Śnieżkę zagra wspomniana już Lily...

Jak sądzicie, która bardziej pasuje do tej roli?

 

Zobacz także:

To już pewne - Kristen Stewart zagra Śnieżkę

Więcej o: