Nergal: Nie było czasu na seks

Rozstanie Dody i Nergala.

Nergal po rozstaniu z Dodą udzielił wywiadu portalowi internetowemu, gdzie potwierdził oficjalnie, że nie jest już narzeczonym Rabczewskiej. To ciekawe, tym bardziej, że polskie media mogą zapomnieć o wywiadach z Adamem po chorobie.

Teraz przyszedł czas na kolejne wywiady. Tym razem dla magazynu "Revolver", gdzie lider grupy Behemoth zdradził szczegóły rozstania.

Było ciężko. Naprawdę ciężko. Przez większość czasu byliśmy od siebie oddzieleni. Nie było czasu na... no wiecie, seks. Nie możesz być fizycznie z osobą, a potrzebujesz tego. Nie mogliśmy być razem blisko, a poza tym cale leczenie zmieniło wygląd. Wyglądasz naprawdę okropnie, nie jesteś taki, jak wcześniej, nie masz włosów. W takich sytuacjach cierpi zarówno ego mężczyzn, jak i kobiety. Nie czułem się pełnowartościowym mężczyzną. Wiele straciłem. Wiem, że to tylko chwilowe, ale z pewnością wpłynęło na związek. Już nigdy nie będzie tak samo.

Nergal, gdy czytamy cały wywiad, sprawia wrażenie załamanego rozstaniem z Dodą. Co tak naprawdę się między nimi wydarzyło?

Mrock

Zobacz także:

Doda: Uratowałam człowieka, nie uratowałam związku

Nergal potwierdza rozstanie z Dodą!

Nergal i Mozil śpiewają o "dziewczynie z branży"