Sablewska w "Vivie": O marzeniach, tatuażach i Kubie Wojewódzkim

Opowiada o facetach, Wojewódzkim i tatuażach.

"Pośród piranii" - tak zatytułowany jest wywiad, którego Maja Sablewska udzieliła "Vivie". Jurorka "X-Factor" przyznała, że czasem czuje się jak mała rybka, która została wpuszczona do akwarium pełnego piranii. Najpopularniejsza w Polsce menadżerka tak otwarcie mówi o swoim życiu. Zarówno tym zawodowym, jak i prywatnym.

Gdy miałam sześć lat, w wypadku prawie straciłam oko. Wiele miesięcy spędziłam w szpitalu, musiałam przejść kilka operacji. To spowodowało, że szybciej dojrzałam (...) Po operacji oka nie wolno mi było trenować. Przyszedł mój nauczyciel i powiedział, że muszę pożegnać się ze sportem. I zainteresowałam się muzyką - powiedziała Maja.

Muzyka zdominowała jej życie. Gdy miała 20 lat, przeprowadziła się z Sosnowca do Warszawy. Szybko dostała pracę w Universal Music. Była menadżerką Dody, Edyty Górniak i Mariny. Swoje życie podporządkowała pracy z artystami. W "Vivie" przyznała, że jest pracoholiczką. A co z życiem prywatnym?

Przede wszystkim chcę poukładać moje życie zawodowe. A co do chłopaka, to przecież mam romans z Kubą Wojewódzkim.

screen z magazynu Viva Nr -7 (369) 31 marca 2011

Maja jest bardzo charakterystyczną osobą. Ciężko przejść obok niej obojętnie. Uwagę osób, które spotykają ją na żywo zawsze przyciąga przenikliwe spojrzenie i...tatuaże. Sablewska ma ich kilka.

Moje tatuaże są mistyczne. każdy ktoś znaczy i każdy prowadzi mnie przez życie. Pierwszy zrobiłam sześć lat temu. Na plecach. Mówi o tym, że nic nie dzieje się bez przyczyny (...) Poza tym wiesz, jak fajnie usłyszeć od mężczyzny: "Chciałbym poczytać twoje tatuaże"?

Wróćmy do pracy. Sablewska ucieka od porównań z Katarzyną Kanclerz. Twierdzi, że gdyby taka chciała być, miałaby dwa domy pod Warszawą i jeździła ferrari.  Dziennikarz "Vivy" śmiał się, że w takim razie Wojewódzki musi z niej kpić skoro nie jeździ ferrari.

Mam sześcioletnie bmw. Kuba ma prawie 50 lat, gdy ja dopiero 30. Jeszcze zdążę.

Nie wątpimy. Swoją drogą niezły pojazd:)

screen z magazynu Viva Nr -7 (369) 31 marca 2011

 

Więcej pod tym linkiem.

 

Sancita

 

Zobacz także:

Sablewska pracuje z Tolą Szlagowską

Doda spotka się z Mają Sablewską!

Sablewska ma nowego asystenta. Przystojny?

Więcej o:
Komentarze (72)
Sablewska w "Vivie": O marzeniach, tatuażach i Kubie Wojewódzkim
Zaloguj się
 • hanahana

  Oceniono 12 razy 8

  6 lat ? Koniec kariery sportowej? W jakiej dziedzinie? Chyba skakania w gumę.

 • elda22

  Oceniono 11 razy 7

  Ja proponuję jeszcze więcej fotoszopa na zdjęciach :) bo to nadal za mało.

 • jkjk

  Oceniono 6 razy 6

  i ona chce być dalej menedżerką? to z kim będą przeprowadzać wywiady z nią czy z jej podopiecznymi , kto tu będzie gwiazdą? Chyba trochę oszukuje samą siebie.

 • samozwaniec

  Oceniono 6 razy 4

  Znowu z nikogo robia gwiazde.Asystentka piosenkarek nagle ni stad ni zowad stala sie gwiazda.Czego?Gwiazda czego?Ze siedzi w jakims jury w telewizornii i cos powie?

 • fanweroniki

  Oceniono 3 razy 3

  założę się że gdyby to doda miała taki wywiad w Vivie to napewno oczerniłaby i majke, i radka i edzie i nergala. majka tego nie zrobiła. smroda napewno jest smutna bo już sobie wymyśliła teksty dla dziennikarzy " majka jest, była i będzie okrutną osobą, nie wiem jak mogłam z kimś takim pracować " a potem otrze łezkę z jej namalowanej buźki.

 • barrakuda

  Oceniono 5 razy 3

  Do niedawna widywalem ja tylko na fotkach i dopiero teraz, gdy ja ogladam w X-Factor widze, jaka to przepiekna dziewczyna, nie tylko nogi ma genialne, ale i twarz, obiektyw aparatu chyba po prostu niezbyt ja lubi.

 • dodka

  Oceniono 2 razy 2

  Ona jest świetna.!

 • pragneslawy

  Oceniono 4 razy 2

  tatuaże to syf, moda dawno ich opuściła a jest co raz więcej debili, ktorzy sobie je robią ;-) bez urazy ale człowiek obecnie lepiej wypada i lepiej o nim świadczy, gdy ich nie posiada i tego się trzymam :-D idziecie ślepo we wszystkie standardy z zachodu i to mnie w Was boli. Ziew

 • kristofor

  Oceniono 4 razy 2

  w skrócie osoba pretendująca do tego aby być celebrytką w polskim show biznesiku.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX