Mozil promuje konkurencyjne show?

Gwiazdy programów rozrywkowych mają wyobraźnię.
Mozil promuje konkurencyjne show? Gwiazdy programów rozrywkowych mają wyobraźnię. Czesław Mozil zamieścił na facebookowym profilu piosenkę zespołu Rotten Bark. Grupa nie występuje jednak w "X-Factor", a u konkurencji w "Must Be The Music"! Czesław Mozil zasiada w fotelu jurora najpopularniejszego show w Polsce, czyli "X-Factor". Producenci programu mają z Czesławem nie lada problemy. Muzyk kaleczy język polski i często sprawia to problem w zrozumieniu jego wypowiedzi. Teraz mają z nim kolejny kłopot. Na swoim facebookowym profilu zamieścił kawałek zespołu Rotten Bark. Grupa nie występuje jednak w "X-Factor", a w konkurencyjnym programie "Must Be The Music"! Tytuł wideo brzmi "Glosuj na Rotten Bark w Tylko Muzyka". Sam Mozil, jak na niego przystało skomentował wpis, z którego ciężko wywnioskować czy chwali zespół czy go gani. Jedno jest pewne - to darmowa promocja dla konkurencji.

Czesław Mozil zasiada w fotelu jurora najpopularniejszego show w Polsce, czyli "X-Factor". Producenci programu mają z Czesławem nie lada problemy. Muzyk kaleczy język polski i często sprawia to problem w zrozumieniu jego wypowiedzi. Teraz mają z nim kolejny problem.

Na swoim facebookowym profilu zamieścił kawałek zespołu Rotten Bark. Grupa nie występuje jednak w "X-Factor" a w konkurencyjnym programie "Must Be The Music"! Tytuł wideo brzmi "Glosuj na Rotten Bark w Tylko Muzyka".

Sam Mozil, jak na niego przystało skomentował wpis z którego ciężko wywnioskować czy chwali zespół czy go gani. Jedno jest pewne - to darmowa promocja dla konkurencji.

Czesław Mozil

Mrock

Zobacz także:

Mozil podrywa kobiety na portalu erotycznym

Nergal i Mozil śpiewają o "dziewczynie z branży"

Mozil: Nie pozwalam sobie nawet na zakochanie

Więcej o:
Komentarze (22)
Mozil promuje konkurencyjne show?
Zaloguj się
 • onaonaona

  Oceniono 2 razy 2

  czesław jest ok to dzieki iemu x factor ma oglądalnosc

 • gguciaa

  Oceniono 2 razy 2

  Czesław jest kochany.:-)

 • swaay

  Oceniono 2 razy 2

  Lubię go ,rozbraja mnie ,choć przyznaję, że niekiedy go po prostu nie rozumiem:D

 • fan_sochackiej

  Oceniono 2 razy 2

  MBTM SMIERDZI !!!!!!! X FACTOR RZADZI !!!!

 • lavidacomoesto_

  Oceniono 2 razy 2

  nie czaje, to co jak jest jurorem w xfactor to nie moga mu sie podobac zespoly z innych programow ? tu przeciez chodzi o muzyke ! a swoja droga Rotten Bark znalam wczesniej, przed Must Be The Music, ktore moim skromnym zdaniem jest kolokwialnie mowiac lipne i wole XFactor chociazby ze wzgledu na sklad jury.

 • lopez_2

  Oceniono 1 raz 1

  Propomować to mogą ciecie z Plotka coś, bo wcześniej to na FB widziało to kilkaset osób. Znowu żenujące łgarstwa, ale w sumie to w Plotku nic nowego.

 • enia274

  Oceniono 1 raz 1

  och jaka plotka

 • browaryr

  Oceniono 3 razy 1

  posluchalem paru piesni tego czesia-i mysle ze chlopak sie pomylil-jest sympatyczny ale z muzyka deczko na bakier.

 • gelfix

  Oceniono 3 razy 1

  I love Czesłaaaaaaw <3 :D

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX