Hanna Lis i Anja Rubik w tej samej sukience

Mają  podobny gust.
Lis i Rubik w tej samej sukience Gwiazdy mają podobny gust Zapanowała moda na ''La Manię''. W kreacji tej marki pojawiła się w grudniu Anja Rubik. Hanna Lis założyła tę samą sukienkę na imprezę ''Człowiek roku 2010'' Ostatnio na salonach zapanowała moda na ''La Manię''. To marka założona przez Joannę Przetakiewicz, partnerkę Jana Kulczyka. W pięknej kreacji ''La Mania'' na pokazie tej marki pojawiła się w grudniu Anja Rubik. Hannie Lis najwidoczniej ta sukienka bardzo się spodobała. I postanowiła założyć tą samą kreację na inną okazję. Pojawiła się w niej na imprezie ''Człowiek roku Wprost 2010''. Która gwiazda prezentowała się lepiej? Weźcie udział w naszej sondzie.

Ostatnio na salonach zapanowała moda na ''La Manię''. To marka założona przez Joannę Przetakiewicz, partnerkę Jana Kulczyka.

W pięknej kreacji ''La Mania'' na pokazie tej marki pojawiła się w grudniu Anja Rubik. Hannie Lis najwidoczniej ta sukienka bardzo się spodobała. I postanowiła założyć tą samą kreację na inną okazję. Pojawiła się w niej na imprezie ''Człowiek roku Wprost 2010''.

Która gwiazda prezentowała się lepiej? Weźcie udział w naszej sondzie.

 

 

Rudy

 

Zobacz także:

Lis wpatrzony w Hannę jak w obrazek

Anja Rubik pokazała piersi!

Anja Rubik: Żałuję, że nie powiedziałam mu F**k off!

Która z pań wygląda lepiej?