On kręci film z Tyszkiewicz i Lady Gagą!

Absolutny ewenement.
Gwiazdy kręcone iPhonem On kręci film z Tyszkiewicz i Lady Gagą! Do udziału w pierwszym na świecie filmie kręconym iPhonem 4 Łukasz Jakóbik namówił gwiazdy, m.in. Beatę Tyszkiewicz i Natalię Lesz oraz... Lady GaGę. Jeśli ktoś twierdzi, że w polskim show-biznesie brak jest osób kreatywnych i że wszystko jest wtórne, powinien poznać Łukasza Jakóbiaka. Jest on pomysłodawcą pierwszego na świecie (!) filmu pełnometrażowego kręconego iPhone'em 4. Film nosi tytuł "Mój mały Manhattan". Do udziału w filmie Łukasz namówił prawdziwe gwiazdy, m.in. Beatę Tyszkiewicz oraz Natalię Lesz. Oprócz nich w filmie zobaczymy aktora młodego pokolenia Jakuba Mroza oraz Sebastiana Greka. Znajomi o Łukaszu mówią, że "nie ma dla niego rzeczy niemożliwych". Teorię tę zdaje się potwierdzać fakt, że Jakóbiak postanowił zaprosić do udziału w filmie... Lady Gagę. Co ciekawe, amerykańska piosenkarka gdy tylko usłyszała o tym pomyśle, podeszła do tego bardzo entuzjastycznie! Niebawem rusza druga tura zdjęć do filmu. Jakóbiak, który do tej pory nie miał nic wspólnego z produkcją filmową, jest przykładem na to, że można przekraczać bariery i kreować swój świat, wyznaczając nowe trendy. Udowadnia tym samym, że nie ma rzeczy niemożliwych. Na pewno jeszcze nie raz napiszemy o tym projekcie. "Mój mały Manhattan" jest projektem niskobudżetowym, więc nadal potrzebuje wsparcia sponsorów. Szczegóły na stronie www.mojmalymanhattan.com.

Jeśli ktoś twierdzi, że w polskim show-biznesie brak jest osób kreatywnych i że wszystko jest wtórne, powinien poznać Łukasza Jakóbiaka. Jest on pomysłodawcą pierwszego na świecie (!) filmu pełnometrażowego kręconego iPhone'em 4. Nosi on tytuł "Mój mały Manhattan". Do udziału w filmie Łukasz namówił prawdziwe gwiazdy, m.in. Beatę Tyszkiewicz oraz Natalię Lesz. Oprócz nich w filmie zobaczymy aktora młodego pokolenia Jakuba Mroza oraz Sebastiana Greka.

Znajomi o Łukaszu mówią, że "nie ma dla niego rzeczy niemożliwych". Teorię tę zdaje się potwierdzać fakt, że Jakóbiak postanowił zaprosić do udziału w filmie... Lady Gagę. Co ciekawe, amerykańska piosenkarka gdy tylko usłyszała o tym pomyśle, podeszła do tego bardzo entuzjastycznie! Niebawem rusza druga tura zdjęć do filmu, a już teraz możemy podziwiać pierwszy trailer i efekty tego co udało się osiągnąć Łukaszowi dotychczas.

Jakóbiak, który do tej pory nie miał nic wspólnego z produkcją filmową, jest przykładem na to, że można przekraczać bariery i kreować swój świat wyznaczając nowe trendy. Udowadnia tym samym, że nie ma rzeczy niemożliwych. Na pewno jeszcze nie raz napiszemy o tym projekcie. "Mój mały Manhattan" jest projektem niskobudżetowym, więc nadal potrzebuje wsparcia sponsorów. Szczegóły na stronie www.mojmalymanhattan.com

Aik