Mamy parodię Evy Minge. Bolesna?

Eva Minge u Szymona Majewskiego.
Parodia Evy Minge u Majewskiego Projektantka musi jeszcze poduczyć się angielskiego... Jak pamiętamy, Eva Minge udzieliła wywiadu nowojorskiemu reporterowi. Zabrał się za to Szymon Majewski i pokazał parodię Evy i jej "znajomości" angielskiego. Po tym jak Eva Minge udzieliła wywiadu nowojorskiemu reporterowi wiemy, że projektantka nie zna nawet podstaw języka angielskiego. Materiał z rozmowy obiegł całą Polskę. Paradoks polega na tym, że Minge zyskała sobie tylko wielbicielki a nie jak przypuszczano anty-fanów. Nie zmienia to jednak faktu, że angielski projektantki nadawał się do obśmiania. Zabrał się za to Szymon Majewski i w swoim programie pokazał parodię Evy Minge.

Po tym jak Eva Minge udzieliła wywiadu nowojorskiemu reporterowi wiemy, że projektantka nie zna nawet podstaw języka angielskiego. Materiał z rozmowy obiegł całą Polskę. Paradoks polega na tym, że Minge zyskała sobie tylko wielbicielki a nie jak przypuszczano anty-fanów.

Nie zmienia to jednak faktu, że angielski projektantki nadawał się do obśmiania. Zabrał się za to Szymon Majewski i w swoim programie pokazał parodię Evy Minge. Bolesne czy zabawne?

Jak myślicie, Eva Minge ma tak ogromny dystans, że parodia jej się spodoba?

Mrock

Zobacz także:

Eva Minge sparodiowana u Szymona

Minge nie wie kogo ubiera?!

Eva Minge pokazała FACETA