Mamy parodię Evy Minge. Bolesna?

Eva Minge u Szymona Majewskiego.
Parodia Evy Minge u Majewskiego Projektantka musi jeszcze poduczyć się angielskiego... Jak pamiętamy, Eva Minge udzieliła wywiadu nowojorskiemu reporterowi. Zabrał się za to Szymon Majewski i pokazał parodię Evy i jej "znajomości" angielskiego. Po tym jak Eva Minge udzieliła wywiadu nowojorskiemu reporterowi wiemy, że projektantka nie zna nawet podstaw języka angielskiego. Materiał z rozmowy obiegł całą Polskę. Paradoks polega na tym, że Minge zyskała sobie tylko wielbicielki a nie jak przypuszczano anty-fanów. Nie zmienia to jednak faktu, że angielski projektantki nadawał się do obśmiania. Zabrał się za to Szymon Majewski i w swoim programie pokazał parodię Evy Minge.

Po tym jak Eva Minge udzieliła wywiadu nowojorskiemu reporterowi wiemy, że projektantka nie zna nawet podstaw języka angielskiego. Materiał z rozmowy obiegł całą Polskę. Paradoks polega na tym, że Minge zyskała sobie tylko wielbicielki a nie jak przypuszczano anty-fanów.

Nie zmienia to jednak faktu, że angielski projektantki nadawał się do obśmiania. Zabrał się za to Szymon Majewski i w swoim programie pokazał parodię Evy Minge. Bolesne czy zabawne?

Jak myślicie, Eva Minge ma tak ogromny dystans, że parodia jej się spodoba?

Mrock

Zobacz także:

Eva Minge sparodiowana u Szymona

Minge nie wie kogo ubiera?!

Eva Minge pokazała FACETA

Więcej o:
Komentarze (32)
Mamy parodię Evy Minge. Bolesna?
Zaloguj się
 • ken

  Oceniono 5 razy 5

  ona jest daremna

 • aeris

  Oceniono 4 razy 4

  no ludzie. This video is no longer available.
  Plocie, postaraj sie o lepsze warunki wspolpracy z TVN ktore promujesz na chama.

 • chiaraa

  Oceniono 4 razy 4

  super to było...:)))))

 • lolalee

  Oceniono 6 razy 4

  fajne. minge mimo wszystko jest najlepsza polska projektantka majaca pozycje w europie. jacykowski nie potrzebowal nawet aktora by sparodiowac wlasna osobe.i to moim zdaniem jest najwieksza kompromitacja w tym wszystkim.

 • ravenmorgoth

  Oceniono 5 razy 3

  fumikomi@ nie kazdy musi znac jezyk angielski, jednak, gdy taka Ewa M,. wie, ze nie opanowala go na poziomie "komunikatywnym", niech zamknie swoje silikonowe usteczka i pozwoli popisac sie tlumaczowi. W ostatnim wywiadzie az sie trzesla, by cokolwiek powiedziec - a tutaj dupa blada, Kali miec , Kali chcieć.
  Co do parodii - nie sadze aby pani Minge znala az tyle angielskich słów jakie tutaj padly :D

 • radika15

  Oceniono 5 razy 3

  fumikomi: to po co sie odzywa xxd przpału se niemałego narobiła xd miała tłumacza ale uparcie próbowała swoich sił... oł maj gat

 • toj

  Oceniono 5 razy 3

  PRAWDA BYWA BOLESNA,OJ BOLESNA.

 • pawel8282

  Oceniono 2 razy 2

  scierwa z tvnu zablokowali film:/

 • ken

  Oceniono 2 razy 2

  minge wygląda jak tranz.....

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX