Borys Szyc: BOJĘ SIĘ poprosić Kaję o rękę

Borys Szyc boi się odrzucenia.
Borys Szyc boi się oświadczyć Borys Szyc obawia się, że jego zaręczyny nie zostaną przyjęte - Nie oświadczyłem się Kai. Nie ryzykuje na razie, bo obawiam się, że nie będę przyjęty - wyznał Borys Szyc. A plotki o jego zaręczynach z Kają Śródką krążą. Plotki o zaręczynach Borysa Szyca i Kai Środki krążą już od kilku miesięcy. Kolorowe magazyny pisały, że aktor oświadczył się swojej ukochanej podczas wyjazdu do USA. Gazety opisywały już nawet przygotowania do ślubu pary. A tymczasem okazuje się, że żadnego ślubu nie będzie. Przynajmniej na razie... - Nie oświadczyłem się Kai. Nie ryzykuje na razie, bo obawiam się, że nie będę przyjęty - powiedział Borys Szyc w "Dzień dobry TVN". Dziennikarka "Dzień dobry TVN" powtórzyła słowa Borysa jego narzeczonej. Kaja była zaskoczona wypowiedzią aktora. Uśmiechnięta stwierdziła, że zaraz z nim poważnie pogada:). Fajna z nich para?

Plotki o zaręczynach Borysa Szyca i Kai Środki krążą już od kilku miesięcy. Kolorowe magazyny pisały, że aktor oświadczył się swojej ukochanej podczas wyjazdu do USA. Gazety opisywały już nawet przygotowania do ślubu pary. A tymczasem okazuje się, że żadnego ślubu nie będzie. Przynajmniej na razie...

Nie oświadczyłem się Kai. Nie ryzykuje na razie, bo obawiam się, że nie będę przyjęty - powiedział Borys Szyc w "Dzień dobry TVN".

Dziennikarka "DDTVN" powtórzyła słowa Borysa jego narzeczonej. Kaja była zaskoczona wypowiedzią aktora. Uśmiechnięta stwierdziła, że zaraz z nim poważnie pogada:). Fajna z nich para?

Sanicta

 

Zobacz także:

Szyc zagra Wałęsę!

Wielka ściema TVN. O co chodzi?

Kto jest kim w serialu "Przepis na życie"