Doda obok Niemena?! Tego chcą fani

Aleja Sław w Opolu.
Doda obok Niemena?! Tego chcą fani Aleja Sław w Opolu Na Facebooku powstała grupa "GWIAZDA DLA DOROTY RABCZEWSKIEJ W OPOLSKIEJ ALEI GWIAZD". Doda w 2008 r. odcisnęła dłonie w Alei Sław, ale tej mniej oficjalnej. Opole to stolica polskiej piosenki. Tu od 2004 roku powstaje także Aleja Sław na opolskim rynku. Swoje gwiazdy mają np. Czesław Niemen czy Edyta Górniak. Teraz o gwiazdę apelują fani Dody! Na Facebooku powstała grupa "GWIAZDA DLA DOROTY RABCZEWSKIEJ W OPOLSKIEJ ALEI GWIAZD- PODPISZ PETYCJĘ". Zrzesza trochę ponad 300 osób. Nie byłoby w tym nic dziwnego (więcej osób popiera powrót zimy), gdyby nie fakt, że Doda swój odcisk dłoni w Opolu już ma. Doda w 2008 roku odcisnęła swoje dłonie w Alei Sław, ale tej mniej oficjalnej. Jest się więc o co bić. Fani wywalczą dla swojej królowej wyróżnienie. Doda obok Niemena?

Opole to stolica polskiej piosenki. Tu od 2004 roku powstaje także Aleja Sław na opolskim rynku. Swoje gwiazdy mają np. Czesław Niemen czy Edyta Górniak. Teraz o gwiazdę apelują fani Dody!

Na Facebooku powstała grupa "GWIAZDA DLA DOROTY RABCZEWSKIEJ W OPOLSKIEJ ALEI GWIAZD- PODPISZ PETYCJĘ". Zrzesza trochę ponad 300 osób. Nie byłoby w tym nic dziwnego (więcej osób popiera powrót zimy), gdyby nie fakt, że Doda swój odcisk dłoni w Opolu już ma.

Doda w 2008 roku odcisnęła swoje dłonie w Alei Sław, ale tej mniej oficjalnej. Jest się więc o co bić. Fani wywalczą dla swojej królowej wyróżnienie. Doda obok Niemena?

 

Doda w alei gwiazd w Opolu (fot. KJ_Forum)

Mrock

Zobacz także:

Doda miała zapaść

Nergal nosi Dodzie torbę za 50 tys. złotych!

Burdek: Doda i Nergal nie są już razem! Czy aby na pewno?