Zostań kotkowym redaktorem!

Uważasz, że na Kotku brakuje informacji o niektórych artystach? Masz wyjątkowe hobby i chcesz się z nim podzielić z innymi? Uwielbiasz czytać książki i chcesz polecać je innym? Możesz pisać swoje własne notki i zarazić swoją pasją pozostałych użytkowników!

Chcesz zostać kotkowym redaktorem? To bardzo proste!

1.Po pierwsze - zastanów się, o czym chcesz pisać. Może o artyście, o którym wiesz wszystko? Śledzisz informacje o nim, jesteś zawsze na bieżąco i chcesz podzielić się tą wiedzą z innymi? Może uwielbiasz buszować po sklepach i chętnie zdradzisz innym nowinki modowe i urodowe? Może chcesz zachęcić innych do aktywnego spędzania czasu? Może...? Liczy się pomysł!

2. Po drugie, musisz założyć bloga w serwisie Kotek.pl - to naprawdę banalne! Instrukcje znajdziesz w notce Kotek ma bloga!

3. Adres swojego bloga (i krótki opis jego zawartości;)) wyślij na adres: kotek.pl@agora.pl. W tytule maila wpisz: MÓJ BLOG

4. Kotek będzie przeglądał blogi na bieżąco i wybierze najciekawsze, najbardziej profesjonalne i aktualne, których zawartość regularnie będzie pojawiała się na Kotku

5. Dla aktywnych redaktorów przewidujemy ciekawe nagrody-niespodzianki ;)

Do dzieła!

I Ty możesz tworzyć serwis Kotek.pl! :)