Wojewódzki będzie promować Polskę

Da radę?
Wojewódzki będzie promował Polskę "Pierwszy cham RP" poprowadzi unijną imprezę W ramach polskiej prezydencji w UE szykują się imprezy kulturalne, promujące nasz kraj. Jedną z nich poprowadzi Kuba Wojewódzki. Wypromuje Polskę czy siebie? Kuba Wojewódzki uchodzi za kontrowersyjnego dziennikarza i showmana. Sam siebie nazywa "Pierwszym chamem". Bardziej mu do bycia symbolem popkultury niż sztuki. Nie przeszkadza to jednak w tym, aby Kuba promował Polskę w Unii Europejskiej. Wszystko w ramach polskiej prezydencji w UE. Szykują się imprezy kulturalne, które mają wypromować nas w Unii. Jedną z nich poprowadzi Kuba. Przed Pałacem Kultury i Nauki w Warszawie stanie scena, na której Wojewódzki wraz z Krzysztofem Materną zaprezentują specjalny program złożony z fragmentów muzyki filmowej i popularnej. Wszystko pójdzie w świat. Kuba będzie miał zatem szanse wypromować przede wszystkim siebie.

Kuba Wojewódzki uchodzi za kontrowersyjnego dziennikarza i showmana. Sam siebie nazywa "Pierwszym chamem". Bardziej mu do bycia symbolem popkultury niż sztuki. Nie przeszkadza to jednak w tym, aby Kuba promował Polskę w Unii Europejskiej.

Wszystko w ramach polskiej prezydencji w Unii Europejskiej. Szykują się imprezy kulturowe które mają wypromować nas w Unii. Jedną z nich poprowadzi Kuba. Przed Pałacem Kultury i Nauki w Warszawie stanie scena, na której Wojewódzki wraz z Krzysztofem Materną zaprezentują specjalny program złożony z fragmentów muzyki filmowej i popularnej.

Wszystko pójdzie w świat. Kuba będzie miał zatem szanse wypromować przede wszystkim siebie. Już raz miał szansę:

Mrock

Zobacz także:

Wojewódzki o X Factor: TVN błysnął niczym

Wojewódzki dostał list od katolika. HARDCORE!

Wojewódzki zażenowany zachowaniem Cichopek

Więcej o:
Komentarze (53)
Wojewódzki będzie promować Polskę
Zaloguj się
 • marcelito

  Oceniono 15 razy 5

  Przecież on nienawidzi Polski to jak ma ją promować?!?

 • nicowilliam

  Oceniono 9 razy 5

  simon cowell wiele razy nazwał kube idiotą. kopiuje wszystkie jego wypowiedzi z brytyskich programów i oto przepis na sukces kubusia.

 • calineczka34

  Oceniono 12 razy 4

  kuba ma to czego wiekszosc polakow nie ma czyli poczucie humoru i do tego jest inteligentny

 • materazzi

  Oceniono 6 razy 4

  Wsumie mam mieszane uczucia. Z jednej strony to lepiej niż Lepper, ale do promowania swojej osoby to on ma talent. Ale naszej przepięknej ojczyzny ? No nie wiem

 • rosomak

  Oceniono 4 razy 4

  A nie na Wyspach Owczych?

 • siska81

  Oceniono 5 razy 3

  toj jeżeli piszesz o ułaskawieniach
  to mogłeś chociaż szczurze PLOTKOWY się przygotować w tym temacie bo
  tylko w ciągu dwóch miesięcy urzędowania Bronisław Komorowski ułaskawił więcej osób, niż Lech Kaczyński w ciągu jednego roku.
  Według oficjalnych informacji od połowy października do połowy grudnia Bronisław Komorowski ułaskawił 52 osoby, natomiast śp. prof. Lech Kaczyński w całym 2006 roku ułaskawił tylko 37 osób.
  Wśród ułaskawionych przez prezydenta Bronisława Komorowskiego są skazani m.in. za zabójstwo, znęcający się nad rodziną, uchylający się od płacenia alimentów, oszuści kapitałowi, skazani za kradzieże, fałszowanie dokumentów i groźby karalne. Wśród ułaskawionych osób są skazani zarówno przez sądy cywilne jak i wojskowe.

 • fergalex

  Oceniono 11 razy 3

  Ale kicha

 • siska81

  Oceniono 6 razy 2

  Przytoczę bardzo ważne słowa prof. K.Pasierbiewicza naukowca ,tłumacza ,niezależnego publicystę .

  Trzeba odkłamać zakodowane podstępnie w mózgach wielu Polaków takich jak nasz TOJ (oszołomionych upadkiem komuny i wchodzeniem do Europy) toksyczne slogany, że: patriota to oszołom;
  historia to zbytek;
  duma narodowa to antysemityzm;
  tradycja to ksenofobia;
  honor to przeżytek;
  sprawiedliwość to naiwniactwo;
  moralność to frajerstwo;
  wiara to ciemniactwo;
  normy etyczne to atak na wolności demokratyczne;
  skromność to nieudaczność;
  kombinowanie to sposób na życie;
  uczciwość to frajerstwo;
  rodzina to anachronizm;
  „PIS to obciach;
  Jarosław Kaczyński to chodząca nienawiść i tak dalej.

 • siska81

  Oceniono 10 razy 2

  jeden błazen nam wystarczy w promocji Polski
  ze swoim (bulem)
  to po co następny !!!

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX