Polak włamał się do rezydencji Madonny

Polak potrafi.

Za granicą słyniemy z tego, że nie ma dla nas rzeczy niemożliwych. Udowodnił to teraz  29-letni Grzegorz M., który włamał się do wartego 10 milionów funtów domu gwiazdy w Londynie.

Stało się coś strasznego. Ochrona najbardziej popularnej gwiazdy na świecie powinna być nie do sforsowania - komentował sytuacje na łamach The Sun wysoki rangą brytyjski policjant.

Ochrona zauważyła Polaka dopiero jak przechadzał się po posiadłości, próbując ukraść rzeczy należące do Madonny. Grzegorz M. znany jest już londyńskiej policji. Nie jeden raz próbował nachodzić gwiazdę. Stanie przed sądem za włamanie.

Więcej o tej historii na deser.pl


Sancita

 

Zobacz także:

Madonna straciła babcię

Córka Madonny jest SEXY!

Czy Madonna otworzy klub fitness w Polsce?

Więcej o:
Komentarze (38)
Polak włamał się do rezydencji Madonny
Zaloguj się
 • podpisany

  Oceniono 7 razy 5

  Oj tam, oj tam zaraz okraść. Może chciał ją tylko bzyknąć, wszak lubi młodych. ;)

 • sansa

  Oceniono 5 razy 5

  @ashley8888: masz rację, pod warunkiem, że nie "pozbyj", a "pozbądź"

 • 2mimi

  Oceniono 6 razy 4

  ten Polak nazywa sie Grzegorz Matlok - nie wlamal sie zeby cos ukrasc tylko dlatego ze ma obsesje na jej punkcie (stalker) - nieoficjalnie uwaza sie, ze cale zajscie zostalo sfabrykowane po to aby mowilo sie o madonnie - od czasu kiedy kupila sobie dziecko, ludzie bardzo ja krytykuja ...i tak naprawde nikt jej nie lubi. madonna ostatnio robi wszystko aby wylansowac swoja corke ...i sprzedac ciuchy ktore razem projektuja - uwaza sie, ze to wlamanie bylo spreparowane pod publiczke. O samym zdarzeniu czytalam na TMZ - dominuja komentarze typu: "How much did she pay this one to stalk her", "He should only be charged with having bad taste.", "Who in the hell still stalks this old hasbeen?", "She's the leader of the weirdos and they all just want to be close to her.", "...congrats M(adonna) your manipulative tactics are now attracting globally !!!"

 • myszkamini

  Oceniono 12 razy 4

  krew mnie zalewa jak czytam takie rzeczy. I dziwimy sie dlaczego Polacy maja taka a nie inna reputacje za granica. Emigranci przestancie przynosic wstyd naszemu kraju i opanujcie sie prosze!!! Nie dziwne ze nikt Polaków nie lubi sami sobie na to zasluzyliscie.

 • ashley8888

  Oceniono 4 razy 4

  I weź tu się pozbyj stereotypu, że Polak to złodziej xD

 • fergalex

  Oceniono 5 razy 3

  I mógł jej coś ukraść , zepsuć, zniszczyć. Ona i tak tego nie odczułaby a pośle go na kilka lat za kratki

 • chiaraa

  Oceniono 3 razy 3

  a ja w to nie wierzę....

 • toj

  Oceniono 3 razy 3

  @ myszkamini-a Ty też przynosisz "wstyd naszemu KRAJU ",oceniasz innych a sama nawet pisać poprawnie nie potrafisz w języku ojczystym !!!!!! TO JEST DOPIERO W S T Y D !!!!!!!!!!!!!
  "TEMU MISIU OCZKO WYPADŁO".

 • dmm

  Oceniono 7 razy 3

  prawdziwy polak z tego Grzegorza M. :D

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX