Dana International wraca na Eurowizję!

Dana International znów na Eurowizji.
Dana International znów na Eurowizji Czy kontrowersyjna piosenkarka ponownie wygra konkurs? Dana International znów wystartuje na Eurowizji. Przypomnijmy, że wygrała ten konkurs w 1998 r. W Dusseldorfie wystąpi z piosenką "Ding dong". Czy znów wygra? W 1998 roku izraelska gwiazda Dana International wygrała festiwal Eurowizji z piosenką "Diva". Spore zainteresowanie i kontrowersje budził fakt, że Dana jest transseksualistką. Mimo nietypowego życiorysu piosenkarka, potrafiła się obronić talentem. Piosenka "Diva" stała się jednym z największych eurowizyjnych hitów wynosząc Danę na szczyty popularności. Również w naszym kraju. Miłośnicy Eurowizji najwyraźniej zatęsknili za tamtymi czasami, bo postanowili namówić Danę na ponowny start w konkursie. W końcu się zdecydowała. W Dusseldorfie wystartuje z piosenką "Ding dong". Czy znów wygra? O tym przekonamy się w maju.

W 1998 roku izraelska gwiazda Dana International wygrała festiwal Eurowizji z piosenką "Diva". Spore zainteresowanie i kontrowersje budził fakt, że Dana jest transseksualistką. Mimo nietypowego życiorysu piosenkarka, potrafiła się obronić talentem. Piosenka "Diva" stała się jednym z największych eurowizyjnych hitów wynosząc Danę na szczyty popularności. Również w naszym kraju.

Miłośnicy Eurowizji najwyraźniej zatęsknili za tamtymi czasami, bo postanowili namówić Danę na ponowny start w konkursie. W końcu się zdecydowała. W Dusseldorfie wystartuje z piosenką "Ding dong". Czy znów wygra? O tym przekonamy się w maju.

Występ Dany International z izraelskich preselekcji:

A dla przypomnienia zwycięski występ Dany z 1998 roku:

Aik

Zobacz także:

SKANDAL na Eurowizji? Wygrała, bo TVP ją faworyzowała?!

Kreacje gwiazd na Eurowizji

Na Eurowizję jedzie Magdalena Tul