Kaczyński ŚMIEJE SIĘ z Kasi Tusk?

Jarosław Kaczyński atakuje Kasię Tusk.

Polityka dawno wkroczyła w świat show-biznesu. Politycy nie tylko zaczęli pojawiać się w programach rozrywkowych, ale stali się też komentatorami życia gwiazd. Do tego zacnego grona dołączył Jarosław Kaczyński.

Były premier skrytykował obecnego, że jak skończy karierę polityczną może zostać modelem. Kaczyński tym samym pije do córki Donalda Tuska, która ostatnio zaczęła pisać modowego bloga. Tusk odbił piłeczkę w programie "Siódmy Dzień Tygodnia" Radia Zet:

Komplement przyjmuję z satysfakcją, jak się jest po 50., to tego typu komplement, szczególnie od konkurenta, brzmi wyjątkowo. To takie budujące, tego samego życzę Jarosławowi Kaczyńskiemu.

Monika Olejnik szybko naprowadziła Tuska na sens wypowiedzi Kaczyńskiego:

No może docenił pana figurę, nie wiem, a może pana córka pisze blogi modelowe, więc może, modowe, więc może.

Donald Tusk odpowiedział krótko:

Tak, jestem bardzo z niej dumny, że wpadła na taki własny, swój jakby sposób, nawet nie sposób na życie, bo kończy psychologię i będzie się zajmowała w życiu też bardzo poważnymi, zawodowymi sprawami, ale tu, w tej ni to zabawie, ni nowej profesji bardzo dobrze jej wychodzi, więc ja jestem tak szczęśliwy i tak dumny i cieszę się, że Jarosław Kaczyński dołączył do fanów mojej córki.

No to się pośmialiśmy. Swoją drogą: czy atakowanie członków rodziny polityków jest OK?

PoliKOT

Zobacz także:

Kasia Tusk chciała uciec z domu!

Lekcja stylu Kasi Tusk

Premier na głosowaniu z żoną i córką