Zakościelny wyjechał z kraju. Dla niej!

Maciej Zakościelny przeprowadził się.
Maciej Zakościelny wyjechał z kraju Aktor od kilku miesięcy mieszka we Francji Maciej Zakościelny od dawna nie zagrał żadnej nowej roli, więc przeprowadził się do Francji - tam mieszka i pracuje jego dziewczyna, Diana Tadjuideen-Pakulska Maciej Zakościelny nie jest już tak rozchwytywanym aktorem, jak przed laty. Jego telefon milczy już od kilku miesięcy. Na chwilę obecną nie mogę powiedzieć o żadnych konkretnych rolach, ponieważ... takich nie ma - powiedziała menadżerka aktora. Propozycji w Polsce brak, więc Maciej szuka szczęścia we Francji. Dlaczego akurat tam? We Francji mieszka i pracuje jego dziewczyna, Diana Tadjuideen-Pakulska. Aktor zapisał się nawet na kurs języka francuskiego. Od kilku miesięcy mieszka we Francji, ale czasem wpada do Polski. Maciek wpadł tylko po to, by zorientować się co słychać na rynku filmowym i wziąć udział w promocji płyty Carmen Moreno pt. "Śpiewając jazz" z jego specjalnym udziałem. Po promocji wrócił do Francji, bo rodzimy rynek nie ma dla niego propozycji - mówi w magazynie "Świat i ludzie" znajomy aktora. Wcześniej za Izą Miko wyjechał do USA, teraz za Dianą pojechał do Francji. Będziecie tęsknić za Maćkiem?

Jego telefon milczy już od kilku miesięcy. Maciej Zakościelny nie jest już tak rozchwytywanym aktorek, jak przed laty.

Na chwilę obecną nie mogę powiedzieć o żadnych konkretnych rolach, ponieważ... takich nie ma - powiedziała menadżerka aktora.

Propozycji w Polsce brak, więc Maciej szuka szczęścia we Francji. Dlaczego akurat tam? We Francji mieszka i pracuje jego dziewczyna, Diana Tadjuideen-Pakulska. Aktor zapisał się nawet na kurs języka francuskiego. Od kilku miesięcy mieszka we Francji, ale czasem wpada do Polski.

maciej zakościelny

Maciek wpadł tylko po to, by zorientować się co słychać na rynku filmowym i wziąć udział w promocji płyty Carmen Moreno pt. "Śpiewając jazz" z jego specjalnym udziałem. Po promocji wrócił do Francji, bo rodzimy rynek nie ma dla niego propozycji - mówi w magazynie "Świat i ludzie" znajomy aktora.

Wcześniej za Izą Miko wyjechał do USA, teraz za Dianą pojechał do Francji. Będziecie tęsknić za Maćkiem?

 

Sancita

 

Zobacz także:

Zakościelny pochwalił się nową dziewczyną

Zakościelny pokazuje język. WIDEO

Polski Brad Pitt z bródką. Fajnie?

Więcej o:
Komentarze (31)
Zakościelny wyjechał z kraju. Dla niej!
Zaloguj się
 • browaryr

  Oceniono 3 razy 3

  bede plakal jak nic.

 • fanizymiko

  Oceniono 5 razy 3

  no prosze - polski rynek filmowy mile mnie zaskoczyl. Znaczy trzeba miec cos w glowie a nie tylko "wyglad" zeby sie do obsady zalapac. Pytanie jak dlugo ta paniusia bedzie go chciala utrzymywac:)))

 • 2mimi

  Oceniono 2 razy 2

  @lieft - nie dopytuje cie skad wiesz, ze maciek jest gejem, bo nie znam ani ciebie ani jego wiec jest mi to obojetne - mysle jednak, ze tego typu POMOWIENIA powinny byc KARALNE i to niezaleznie od tego czy sa prawda czy nie - to JEGO ZYCIE PRYWATNE - jesli nie chce ...lub nie jest jeszcze gotowy aby o tym mowic, to prosze uszanuj jego prywatnosc - ja osobiscie nie jestem zainteresowana tego typu informacjami

 • lieft

  Oceniono 4 razy 2

  śmieszyło mnie, gdy dowalał się do niego ten niechluj żukowski /walduś kiepski/, który także jest gejem, tylko że to taki syfiarz, z sypiacymi się zębami, żyjący w brudzie, poza tym brzydki i odpychający, że nie dziwię się, że maciek go olał.

 • list

  Oceniono 6 razy 2

  doda przy niej to kocmoluch . sprzataczka basanow

 • list

  Oceniono 2 razy 2

  nie bede tesknila

 • radika15

  Oceniono 4 razy 2

  zycze powodzenia.. mieszkam we flandrii i nauka do stopnia b dobrego jezyka to jakies 4 lata w jego przypadku

 • ken

  Oceniono 3 razy 1

  ale brzydula

 • eljoint

  Oceniono 1 raz 1

  ja bym wyjechał dl niej oto ona www.tinyurl.pl?kbcATLHF

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX