Zakościelny wyjechał z kraju. Dla niej!

Maciej Zakościelny przeprowadził się.
Maciej Zakościelny wyjechał z kraju Aktor od kilku miesięcy mieszka we Francji Maciej Zakościelny od dawna nie zagrał żadnej nowej roli, więc przeprowadził się do Francji - tam mieszka i pracuje jego dziewczyna, Diana Tadjuideen-Pakulska Maciej Zakościelny nie jest już tak rozchwytywanym aktorem, jak przed laty. Jego telefon milczy już od kilku miesięcy. Na chwilę obecną nie mogę powiedzieć o żadnych konkretnych rolach, ponieważ... takich nie ma - powiedziała menadżerka aktora. Propozycji w Polsce brak, więc Maciej szuka szczęścia we Francji. Dlaczego akurat tam? We Francji mieszka i pracuje jego dziewczyna, Diana Tadjuideen-Pakulska. Aktor zapisał się nawet na kurs języka francuskiego. Od kilku miesięcy mieszka we Francji, ale czasem wpada do Polski. Maciek wpadł tylko po to, by zorientować się co słychać na rynku filmowym i wziąć udział w promocji płyty Carmen Moreno pt. "Śpiewając jazz" z jego specjalnym udziałem. Po promocji wrócił do Francji, bo rodzimy rynek nie ma dla niego propozycji - mówi w magazynie "Świat i ludzie" znajomy aktora. Wcześniej za Izą Miko wyjechał do USA, teraz za Dianą pojechał do Francji. Będziecie tęsknić za Maćkiem?

Jego telefon milczy już od kilku miesięcy. Maciej Zakościelny nie jest już tak rozchwytywanym aktorek, jak przed laty.

Na chwilę obecną nie mogę powiedzieć o żadnych konkretnych rolach, ponieważ... takich nie ma - powiedziała menadżerka aktora.

Propozycji w Polsce brak, więc Maciej szuka szczęścia we Francji. Dlaczego akurat tam? We Francji mieszka i pracuje jego dziewczyna, Diana Tadjuideen-Pakulska. Aktor zapisał się nawet na kurs języka francuskiego. Od kilku miesięcy mieszka we Francji, ale czasem wpada do Polski.

maciej zakościelny

Maciek wpadł tylko po to, by zorientować się co słychać na rynku filmowym i wziąć udział w promocji płyty Carmen Moreno pt. "Śpiewając jazz" z jego specjalnym udziałem. Po promocji wrócił do Francji, bo rodzimy rynek nie ma dla niego propozycji - mówi w magazynie "Świat i ludzie" znajomy aktora.

Wcześniej za Izą Miko wyjechał do USA, teraz za Dianą pojechał do Francji. Będziecie tęsknić za Maćkiem?

 

Sancita

 

Zobacz także:

Zakościelny pochwalił się nową dziewczyną

Zakościelny pokazuje język. WIDEO

Polski Brad Pitt z bródką. Fajnie?