Korzeniowski pokazał dziecko. Foto

Dumny sportowiec pochwalił się wreszcie swoim synem.
Korzeniowski pokazał dziecko Dumny sportowiec pochwalił się wreszcie swoim synem Zdjęcia pękającego z dumy Roberta Korzeniowskiego oraz jego synka można zobaczyć w najnowszej "Gali". Chłopczyk nazywa się Franciszek Xawery - w skrócie Efiks. Piękne zdjęcia szczęśliwego i pękającego z dumy Roberta Korzeniowskiego oraz jego synka można zobaczyć w najnowszym numerze pisma "Gala". Chłopczyk nazywa się Franciszek Xawery - w skrócie Efiks. - Nie miałem wątpliwości, że to będzie chłopak, od momentu kiedy zaczęliśmy rozmawiać o tym, że chcielibyśmy mieć dziecko - powiedział sportowiec w rozmowie z "Galą". Jak się okazało, Robert Korzeniowski i Magda Kłys dowiedzieli się, że zostaną rodzicami w czasie podróży do Francji, gdzie Korzeniowski spędził 12 lat życia.

Piękne zdjęcia szczęśliwego i pękającego z dumy Roberta Korzeniowskiego oraz jego synka można zobaczyć w najnowszym numerze pisma "Gala". Chłopczyk nazywa się Franciszek Xawery - w skrócie Efiks.

Nie miałem wątpliwości, że to będzie chłopak, od momentu kiedy zaczęliśmy rozmawiać o tym, że chcielibyśmy mieć dziecko - powiedział sportowiec w rozmowie z kolorówką.

Jak się okazało, para dowiedziała się, że zostaną rodzicami w czasie podróży do Francji, gdzie Korzeniowski spędził 12 lat życia.

Fot. Gala

puma

Zobacz także:

Korzeniowski tłumaczy dziwne imię syna

Korzeniowski został ojcem

Korzeniowski płaci tylko połowę alimentów?

Więcej o:
Komentarze (46)
Korzeniowski pokazał dziecko. Foto
Zaloguj się
 • aeris

  Oceniono 7 razy 7

  czy ta jego zona to nie jest tak naprawde maz?

 • lieft

  Oceniono 6 razy 6

  ile za pokazanie ciućmoka ci dali? nie masz już kasy korzeniowski, że się łapiesz byle czego, żeby tylko zarobić?

 • xaxa

  Oceniono 6 razy 6

  Miał taka piękną żonę, nie wiem co podobało mu sie w obecnej,no,ale faceci maja takie różne gusta...

 • aeris

  Oceniono 6 razy 6

  biedna zona. Byc zdradzona dla takiej pokraki, o naprawde zniewaga

 • sansa

  Oceniono 8 razy 6

  Zawsze się zastanawiam, co czują dzieci z poprzedniego małżeństwa, porzucone przez tatusia, gdy oglądają go szczęśliwego z nowym dzidziusiem. A do tego wywiady, jak to najmłodszy potomek jest nawiększym skarbem i szczęściem, jakie mogło się tatusiowi przytrafić...

 • lieft

  Oceniono 7 razy 5

  żona-kawał baby, udami orzechy łupie

 • magdam

  Oceniono 4 razy 4

  Ale ŻENADA! Przecież ten maluszek ma z miesiąc - nawet nie umie jeszcze patrzeć na druga osobę! Czy mu nie szkoda męczyć takie maleństwo ... i to ubranie koszula i dżinsy a gdzie śpioszki panie Korzeniowski??! Oto przykład jak z gwiazdy można stać się upadłym celebrytą!

 • 90210

  Oceniono 4 razy 4

  ta jego łajf to jak jego hazbend wygląda... czyżby miłe spotkanie w klubie drag queen?

 • aeris

  Oceniono 4 razy 4

  kiedys byl moim idolem. ale sukcesy w sporcie nie wystarcza by byc idolem. Zhanbil sie totalnie. Nic dla mnie nie znaczy.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX