Anja Rubik z narzeczonym w reklamie DKNY!

Gorąca reklama z Anją Rubik.
Anja Rubik i Sasha w reklamie DKNY! Gorąca reklama z Anją Rubik Anja Rubik z narzeczonym w reklamie DKNY! W końcu się doczekaliśmy. Anja Rubik i Sasha Knezevic prywatnie są parą, a zawodowo pierwszą ligą w świecie mody. W końcu się doczekaliśmy. W sieci pojawił się już spot reklamowy marki DKNY. Pikanterii dodaje fakt, że gwiazdami reklamy są polska supermodelka Anja Rubik z narzeczonym Sashą. Anja i Sasha prywatnie są parą, a zawodowo pierwszą ligą w świecie mody. Rubik jest 5. najlepszą modelką na świecie. Podobnie Sasha w kategorii panów. Na reklamę z całującą się polsko-gruzińską parą czekaliśmy od dawna. Teraz możemy oglądać ją na okrągło.

W końcu się doczekaliśmy. W sieci pojawił się już spot reklamowy marki DKNY. Pikanterii dodaje fakt, że gwiazdami reklamy są polska supermodelka Anja Rubik z narzeczonym Sashą.

Anja i Sasha prywatnie są parą, a zawodowo pierwszą ligą w świecie mody. Rubik jest 5 najlepszą modelką na świecie. Podobnie Sasha w kategorii panów.

Na reklamę z całującą się polsko-gruzińską parą czekaliśmy od dawna. Teraz możemy oglądać ją na okrągło:

Mrock

Zobacz także:

Ponętna Anja Rubik w hiszpańskim "Vogue"

Anja Rubik w "Vogue". W sukience od Versace!

Anja Rubik królową modelek w "Glamour"

Więcej o:
Komentarze (38)
Anja Rubik z narzeczonym w reklamie DKNY!
Zaloguj się
 • kochajna

  Oceniono 7 razy 3

  Wybaczcie - Ania Rubik jest strasznie aseksualna. Ona dobrze wychodzi na zdjęciach. W rzeczywistości (widziałam) to żyrafa-dziwowisko, sprawia wrażenie chorej. Aż strach się do niej zbliżyć, że się przewróci, wyrzyga, albo padnie ze słabości.

 • kk

  Oceniono 2 razy 2

  ciekawe co Sasza na to, że zrobiliście go Gruzinem. Serbowie ą jeszcze bardziej uczuleni na punkcie swojej narodowości ;)))

 • derrani

  Oceniono 2 razy 2

  ale jest śliczna i świeża w tej reklamie... | ale te perfumy straaaaaaaasznie mi się nie podobają!

 • fergalex

  Oceniono 2 razy 2

  Chciałabym być na jej miejscu !

 • twojekiwi

  Oceniono 2 razy 2

  boska ;)

 • little_susie

  Oceniono 1 raz 1

  Całkiem fajna ta reklama ;p

 • 111inna

  Oceniono 1 raz 1

  Do reklamy się nie przyczepię. Nie wiem czemu nigdy mi uroda Rubik nie przypadła go gustu. Jakoś tak.. no nie wiem. Ale w 15/16 sekundzie wygląda cudnie! Jak tak patrzy w bok z tą grzywką. Ślicznie ;]

 • mago

  Oceniono 1 raz 1

  Plotku, ta reklama już dłuuuugo widnieje w TV a wy dopiero teraz robicie z tego najnowszy news, coś tu jest z wami nie tak! A jeszcze te błędy ortograficzne i nie tylko?! Kogo wy tam zatrudniacie że nieznają ortografi?!

 • mike9217

  Oceniono 1 raz 1

  Sasha jest serbem, nie gruzinem. Oj plotku, niewybaczalny błąd ;)

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX