Hanna Lis ZASTĄPI Magdę Mołek?

W "Dzień dobry TVN".
Hanna Lis zastąpi Magdę Mołek? W "Dzień dobry TVN" szykują się zmiany Magda Mołek oficjalnie potwierdziła, że spodziewa się dziecka. "Na żywo" donosi, że miejsce Mołek w "Dzień dobry TVN" ma zająć Hanna Lis. W jednym z programów Magda Mołek oficjalnie potwierdziła, że spodziewa się dziecka. Wkrótce gwiazda pójdzie na urlop macierzyński. Ktoś będzie musiał ją zastąpić. "Na żywo" donosi, że miejsce Mołek w "Dzień dobry TVN" ma zająć Hanna Lis. TVN od kilku tygodni prowadził tajne rozmowy z Hanna Lis w sprawie programu kulinarnego w TVN Style. Prezenterka tuż przed podpisaniem umowy zaczęła się wahać. Znajomi odradzili jej udział w tym programie, bowiem uznali, że bycie polską Nigellą Lawson przekreśli jej wizerunek dziennikarki informacyjnej. Być może rozmowy w sprawie programu kulinarnego zostały przerwane w związku z nowymi planami wobec Lis. Co na to Kinga Rusin? To będzie dla niej policzek. Już drugi. Władze TVN-u zatrudniły w "X-Factor" Kuźniara, za którym Kinga nie przepada. Teraz Hanna Lis. Zapowiada się gorąca wiosna.

W jednym z programów Magda Mołek oficjalnie potwierdziła, że spodziewa się dziecka. Wkrótce gwiazda pójdzie na urlop macierzyński. Ktoś będzie musiał ją zastąpić. "Na żywo" donosi, że miejsce Mołek w "Dzień dobry TVN" ma zająć Hanna Lis.

 

TVN od kilku tygodni prowadził tajne rozmowy z Hanna Lis w sprawie programu kulinarnego w TVN Style. Prezenterka tuż przed podpisaniem umowy zaczęła się wahać. Znajomi odradzili jej udział w tym programie, bowiem uznali, że bycie polską Nigellą Lawson przekreśli jej wizerunek dziennikarki informacyjnej.

 

 

Być może rozmowy w sprawie programu kulinarnego zostały przerwane w związku z nowymi planami wobec Lis. Co na to Kinga Rusin? To będzie dla niej policzek. Już drugi. Władze TVN-u zatrudniły w "X-Factor" Kuźniara, za którym Kinga nie przepada. Teraz Hanna Lis. Zapowiada się gorąca wiosna.

 

Sancita


Zobacz także:

Kim jest NOWY mąż Magdy Mołek?

Mołek WZIĘŁA TAJNY ŚLUB i jest w ciąży!

Lis wraca do telewizji. Poprowadzi program kulinarny!

Więcej o:
Komentarze (44)
Hanna Lis ZASTĄPI Magdę Mołek?
Zaloguj się
 • mikado

  Oceniono 9 razy 7

  Lisowa powinna wrócić do pracy. Siedzenie w domu jej nie służy. Zapuściła się. Kasy też najwyraźniej brakuje na nową sukienkę, która zatuszowałaby nadmiarowe kilogramy i obwisły biust.

 • krystyna7

  Oceniono 9 razy 7

  Na pierwszym zdjęciu wymiata - ten koński uśmiech . Przybyło jej kilogramów .... przy Madzi wygląda jak gigant-baba .

 • a.nika

  Oceniono 6 razy 6

  Kiedy do tego dojdzie .... nie włączę już tego programu bo nie znoszę tej wstrętnej zdradzieckiej brzyduli!! Nie wyobrażam sobie, żeby Lis i Rusin chciały pracować razem w jednej stacji a już na pewno prowadzić jeden program :/ Bardzo to dziwne!

 • komentatoor

  Oceniono 8 razy 6

  a może jednak zrezygnować z obu? wyjątkowo antypatyczne babska w sympatycznym skądinąd programie ...

 • bata

  Oceniono 6 razy 6

  Ale Lisica gruba w porównaniu do Magdy.

 • browaryr

  Oceniono 6 razy 6

  ale ta lis sie spasla!-no chyba ze tomcio ja podpompowal...

 • mgielka37

  Oceniono 7 razy 5

  No proszę Was taka szkapa, jakby nie było lepszych, spadnie totalnie ogladalnoś!!!!!!!! nie róbcie tego!!!!!!

 • mikifly

  Oceniono 7 razy 5

  obie niech sie wymiksuja z tv bo sie robia malo apetyczne

 • stachna

  Oceniono 7 razy 5

  lepiej niech się nie pokazuje bo oglądalnośc będzie słaba

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX