Harry Potter i Insygnia Śmierci cz. 1 na DVD nadciąga!

Już niedługo będziecie mogli uzupełnić swoją kolekcję filmów z przygodami młodego czarodzieja i jego przyjaciół o produkcję Harry Potter i Insygnia Śmierci cz.1
Film "Harry Potter i Insygnia Śmierci" opowiada o ostatecznym starciu nastoletniego czarodzieja Harry'ego Pottera (Daniel Radcliffe) z jego odwiecznym wrogiem Voldemortem (Ralph Fiennes). Aby go pokonać Harry, Ron (Rupert Grint) i Hermiona (Emma Watson) wyruszają w niebezpieczną wyprawę, której celem jest odnalezienie horkruksów - magicznych przedmiotów, w których Ten Którego Imienia Nie Wolno Wymawiać zamknął części swojej duszy zapewniając sobie nieśmiertelność. Zniszczenie horkruksów oznacza zniszczenie samego Voldemorta.
Niestety, w świecie czarodziejów nie jest spokojnie. Śmierciożercy, wywołują wojnę, której celem jest zniszczenie wszystkich sympatyków Mugoli oraz uczynienie z Voldemorta władcy wszystkich czarodziejów, a później całego, również ludzkiego, świata. Sympatycy Czarnego Pana przejmują kontrolę nad Ministerstwem Magii, a nawet Hogwartem. Jednak najważniejszym dla Voldemorta łupem, którego Śmierciożercy nieustannie szukają, jest Harry Potter...
Nastoletni czarodziej wraz z przyjaciółmi staje do wyścigu z czasem, w którym stawką jest jego życie oraz przyszłość świata. Musi odnaleźć i zniszczyć wszystkie horkruksy zanim znajdą do wysłannicy Czarnego Pana. Szukając wskazówek, Harry odkrywa starą i prawie zapomnianą opowieść - legendę o Insygniach Śmierci. Jeżeli okaże się ona prawdziwa, może dać Voldemortowi ogromną władzę, której tak pożąda.
Ostateczne starcie z Voldemortem jest co raz bliżej. Kto wyjdzie z niego zwycięsko?

Wydanie Blu-ray i DVD filmu "Harry Potter i Insygnia Śmierci cz.1" zadebiutuje w sklepach 15 kwietnia. Na płytach nie zabraknie wyjątkowych dodatków specjalnych - na Blu-Ray znajdzie się scena otwierająca oczekiwanej przez fanów części drugiej filmu "Harry Potter i Insygnia Śmierci", a na DVD będziecie mogli dołączyć do Ruperta Grinta (Ron Weasley), Toma Feltona (Draco Malfoy), Jamesa Phelpsa (Fred Weasley) i Olivera Phelpsa (George Weasley) na rundkę golfa i rzucić okiem na ich 10-letnią przyjaźń.

mat.prasowe

Jesteście zainteresowani?