Doda o kopiowaniu Gagi

Doda kontra Lady Gaga. Modowy pojedynek.

Wczoraj pytaliśmy czy Doda kopiuje Lady Gagę. Miały podobne fryzury. Doda w końcu stwierdziła, że miarka się przebrała i postanowiła odpowiedzieć na ciągłe zarzuty "kopiowania". Na swoim fanpage'u na Facebooku napisała:

Poza tym, że kocham muzę jestem też wielką pasjonatką mody. Załamują mnie ignoranci, piastujący zdawać by się mogło "opiniotwórcze" stanowiska, którzy ośmielają się wypowiadać na temat trendów, swoją wiedzę opierając jedynie na zdjęciach zagranicznej gwiazdy, jak małolaty w Bravo girl:) Zatem widzę i grzmię. Udzielę im... małej lekcji mody, która pozwoli im następnym razem odkryć ich brak wiedzy w mniej oczywisty sposób.
Jeżeli jeszcze raz zobaczycie u gwiazdy światowego formatu coś nowego, a następnie to samo u mnie i u setki innych pasjonatek mody to znaczy tylko tyle, że INSPIRUJEMY się modą, która po to jest. Ślady twórczości projektantów możemy zobaczyć u wielu artystek co nie znaczy, że jedna od drugiej ściąga, tylko że śledzą trendy ale nie poprzez analizowanie garderoby koleżanek z branży tylko wybiegów mody! To tam właśnie, w pierwszej kolejności rodzą się nowości!
Mam nadzieję, że moja "łopatologia" pomoże zrozumieć tak niesamowity i złożony temat jakim jest moda i zarazi Was moją pasją. Reasumując ,zamiast ślęczeć na forum gagi... kupcie sobie Vouga:) kiss :*

No i wszystko jasne. Doda opatrzyła swoje wpisy nie pozostawiającymi wątpliwości zdjęciami. "kolorowe włosy. pomysł projektantów sprzed 2 lat":

 

Okazuje się, że Doda już kilka lat temu nosiła kolorowe pasemka:

Aik

Zobacz także:

Cometa Dody wylądowała na... Wawelu!

Doda skopiowała Gagę?!

Magiczna i droga Doda na Viva Comet 2011