Rusin robi imprezę na 200 osób

.

Jedna z najbardziej popularnych prezenterek Kinga Rusin w przyszłym tygodniu obchodzi 40. urodziny. Może trudno w to uwierzyć, ale tak właśnie jest. Z tej okazji gwiazda postanowiła zorganizować imprezę. I to jaką!

Party ma odbyć się w jednym z warszawskich klubów. Rusin zaprosiła ponad 200 osób! Według gwiazdy to są najbliższe osoby.

Uwielbiam się bawić. Nie jestem zwolenniczką przyjęć zasiadanych, na których goście wsłuchują się w szczęk sztućców. Wolę tańczyć. Wyszło mi dwieście osób. To sami najbliżsi. Nie zorganizuję jej w nowym domu, bo wszyscy by się, rzecz jasna, nie zmieścili - czytamy w "Show".

Coś nam się nie chce wierzyć, że Kinga ma tak mały dom, żeby nie można było zorganizować imprezki. Przecież nie mieszka w bloku, prawda?

Mrock

Zobacz także:

Rusin słabo prowadziła YCD?

"Połamany język NAPIER**LA CIĘ" na żywo w TVN

Kinga Rusin zaliczyła wtopę na wizji

Więcej o:
Komentarze (21)
Rusin robi imprezę na 200 osób
Zaloguj się
 • toj

  Oceniono 7 razy 5

  Od kiedy ona ma "NAJBLIŻSZYCH" ?????????????????? Chyba tylko kot dzieci i rodzice,reszta ma z niej niezłą polewkę.Rusin,żebyś zrobiła nawet na 1.000.000 osób imprę to i tak pozostaniesz tumankiem,zaproś koniecznie PR E Z Y D E N T A B E R L U S C O N I !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

 • malgosia1130

  Oceniono 5 razy 5

  przecież ją stać,ale wy znowu "gwiazda" a z niej gwiazda jak z koziej dupy trąba!!!!!

 • nkwd

  Oceniono 4 razy 4

  Niestety Plotku nie trudno uwierzyć,ze babochłop ma cztery dychy,wygląda duuuuuuuużo gorzej.Rozumek,wprawdzie jak u 13 latki,głupawy śmiech,robienie niepotrzebnego zamieszania ,wylewanie gorzkich żali publicznie,zazdrość te wszystkie cechy czynią z niej infantylną niedojrzałą emocjonalnie osobę.Jeśli chodzi o najbliższych,to na darmową wyżerkę pół Warszawy się zleci.Wystarczy popatrzeć na jej najbliższych współpracowników jak z niej kpią,wszystko robione pod publiczkę.Żałosne babsko już nie wie jak na siebie zwrócić uwagę.

 • nkwd

  Oceniono 3 razy 3

  @ toj i browaryr,biję się w piersi ,PRZEPRASZAM,mnie też zaintrygowało to "dawaj książkę",że potraktowałam tę odpowiedź browaryr jak skierowaną do mnie.Jeszcze raz przepraszam i pozdrawiam obu Panów.

 • reki334

  Oceniono 3 razy 3

  teraz trudniej o duże imprezy, dziś zmniejszono zasiłek bogrzebowy, i 40? myślałem, że 45

 • browaryr

  Oceniono 2 razy 2

  hej toj i nkwd-ale boruta przez ta rusin-a mowilem ze to niedobra baba-haha:)

 • toj

  Oceniono 2 razy 2

  @ nkwd-odpowiedź browaryr,była skierowana do mnie.To ja chciałem podziękować i powiedzieć,że teraz wiem o co chodzi.Bądź tak miła i nie zabieraj mojej korespondencji.

 • toj

  Oceniono 4 razy 2

  @ browaryr- może jestem niedoinformowany,o co chodzi z tą książką???Uczepiłeś się jak pijany płotu,nie dała ?????Czy co ?????
  Jeśli chcesz,żeby Twoje życzenia były dla niej karą za tę książkę,to nie życz jaj ,żeby ją wszyscy..................wiesz jaka będzie szczęśliwa.Jej już pi....zda pewnie pajęczyną zarosła.

 • samozwaniec

  Oceniono 2 razy 2

  Odcinanie kuponow od dawnej molojeckiej slawy juz sie konczy.Teraz pozostaly tylko prywatki,aby podtrzymac zainteresowanie swoja,o coraz mniejszych mozliwosciach,osoba.Ida mlode,piekne,atrakcyjne...Rusin stara sie przeciwdzialac w stylu "obrona - atakiem"...

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX