Zaproszenie na ślub Kate i Williama kosztuje 9 tys. zł!

Lewe zaproszenie na ślub Kate i Williama Uroczystość zapowiada się ciekawie. Chętnych do zarobienia na ślubie księcia Williama i Kate Middleton jest wielu. Jak podaje portal Gawker.com, fałszywe zaproszenie kosztuje 3200 dolarów. Okazuje się, że chętnych do zarobienia na ślubie księcia Williama i Kate Middleton jest bardzo wielu. Jak podaje portal Gawker.com, czarnorynkowe zaproszenie kosztuje 3200 dolarów. Brytyjski reporter Brian Moylan otrzymał propozycję kupienia zaproszenia na ślub książęcej pary. Sprzedający mówił, że pracuje w drukarni, która je produkuje. Zaproszenie było prawie identyczne. Jedyna różnica była taka, że brakowało dwóch kropek w miejscu, w którym wpisuje się imię i nazwisko. Podrobionych zaproszeń można było się spodziewać. Ciekawe, ilu będzie chętnych do wślizgnięcia się z lewym zaproszeniem.

Okazuje się, że chętnych do zarobienia na ślubie księcia Williama i Kate Middleton jest bardzo wielu. Jak podaje portal Gawker.com, czarnorynkowe zaproszenie kosztuje 3200 dolarów.

Brytyjski reporter Brian Moylan otrzymał propozycję kupienia zaproszenia na ślub książęcej pary. Sprzedający mówił, że pracuje w drukarni, która je produkuje. Zaproszenie było prawie identyczne. Jedyna różnica była taka, że brakowało dwóch kropek w miejscu, w którym wpisuje się imię i nazwisko.

Podrobionych zaproszeń można było się spodziewać. Ciekawe ilu chętnych znajdzie się do wślizgnięcia się z lewym zaproszeniem.

 


Rudy


Zobacz także:

Seksowna sukienka Kate Middleton do kupienia!

Kate Middleton będzie mieć 2 ślubne suknie?

William i Kate spędzą miesiąc miodowy w...