Lekcja stylu Kasi Tusk

.

Jeżeli nie wiecie co na siebie założyć wychodząc do restauracji, albo nie wiecie, co ugotować ukochanej osobie to pomoże wam w tym Kasia Tusk.

Premierówna od jakiegoś czasu prowadzi bloga o tematyce modowej. Tusk pisze też o jedzeniu, książkach czy dodatkach. W pisaniu internetowego dziennika pomaga Kasi przyszła szwagierka Zosia Cudny.

Dziewczyny nie tylko doradzają jak się nosić. Katarzyna Tusk zakłada proponowane przez siebie ciuchy i pozuje do zdjęć. Jest boska!

Jeżeli jesteście ciekawi wskazówek Kasi to wchodźcie na www.makelifeeasier.pl.


www.makelifeeasier.plPoliKOT

Zobacz także:

Gwiazdy w obiektywie paparazzi - część 2

Premier na głosowaniu z żoną i córką

Premier odwiedził Kasię Tusk w butiku

Więcej o:
Komentarze (39)
Lekcja stylu Kasi Tusk
Zaloguj się
 • aeris

  Oceniono 3 razy 3

  Wiadomość została usunięta ze względu na złamanie prawa lub regulaminu

 • jagoda6868

  Oceniono 6 razy 2

  za wszelką cene próbuje zwrócić na siebie uwage,dla mnie jest zwykłe-nic,taka z niej doratczyni jak z tatusia Premier.

 • franiumaniu

  Oceniono 8 razy 2

  ten blog jest mega-kontrolowany, a poza tym jest prowadzony w celu wypromowania jej NUDNEJ I PRZEWIDYWALNEJ osoby, bo po tańcu z gwiazdami jeszcze do tej pory niektórzy się zastanawiają czy ona w ogóle ma mózg...

 • rybitwa

  Oceniono 4 razy 2

  Niemożliwe, żeby założyła bloga bez konsultacji z ojcem, zbyt osobiste rzeczy zamieszcza się na blogu i zbyt ważną funkcje pełni ojciec, żeby (jak pisze) "ni stąd ni zowąd postanowiła założyć blog". Przypuszczalnie to jest zabieg PR-owski.
  Notatki są precyzyjnie redagowane. Mają sprawiać wrażenie, jakby odsłaniały osobiste szczegóły (podaje, ile ma wzrostu, jaką torebkę kupiła, co zjadła na śniadanie), gdy tymczasem są to informacje albo mało ważne, albo do znalezienia na fotkach każdego portalu plotkarskiego. W efekcie niczego tak naprawdę nie odsłania, ale sprawia wrażenie, że jest "bliżej szarego człowieka".
  Poza tym ostentacyjne pokazywanie, że kupuje na przecenach/ okazyjnie. Zdjęcia niekiedy udają robione "małpką" (nieostre, niedoświetlone), kto się trochę zna widzi, że używa dobrego obiektywu. I wiele, wiele innych manipulacji, łatwych do zdemaskowania.
  Prawdopodobnie PRowcy czytają tę stronę - bo monitorują reakcje na bloga - i niedługo poprawią te drobne wpadki.

 • browaryr

  Oceniono 4 razy 2

  niejestem ciekawy wskazowek corki premiera-na zaden temat-juz raz sluchalem w telewizorni wskazowek corki prezydenta-browar nieposzedl za dobrze po tym.

 • lambaluna

  Oceniono 6 razy 2

  Boże, kolejne polskie "fashionistki - kuchareczki" bez polotu, co za banał. Blog kompletnie się nie wyróżnia wśród setek innych. Poza tym - błędy językowe (i nie mam na myśli literówek) na stronie córki premiera kraju, to dla mnie zgroza. Dziwię się, że z takimi możliwościami, jakie ma Tuskówna, zamiast się intensywnie rozwijać w jakiejś ciekawej dziedzinie, uczyć, podróżować, za wszelką cenę stara się "zaistnieć" i traci czas na lansowanie się w tak sztampowy sposób. Widać jej próżność zwyciężyła. Tak tak, widzimy Kasiu, jesteś całkiem ładna i całkiem szczupła, masz całkiem ładne zdjęcia i całkiem ładne ubranka. Styl masz poprawny, lecz boleśnie banalny, lecz jeśli Tobie to wystarcza, to fajnie, Twój blog, Twoja sprawa, ale wiedz, że jego zawartość nie jest bynajmniej imponująca.

 • ken

  Oceniono 10 razy 2

  nastepne pokolenie idiotów którzy mieli zrobić z polski druga irlandię-debilizm i kłamcy

 • reki334

  Oceniono 8 razy 2

  Kasia Tusk - przeciętna, leniwa panienka z ustawionym tatusiem, ale bez pomysłu na życie

 • aeris

  Oceniono 4 razy 2

  Kasia Tusk jest niesamowicie podobna do ojca i martki. Zwykle jest sie podobnym do jednego z rodzicow, dlaatego pisze:)

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX