Jakich facetów lubi Żmuda Trzebiatowska

.
Jakich facetów lubi Żmuda-Trzebiatowska Znana aktorka zdradza "Gali", jaki jest jej ideał mężczyzny "Lubię mężczyzn dalekich od ideałów z plakatów czy reklam, tylko napiętnowanych znakiem czasu, mających charakter" - mówi w "Gali Marta Żmuda-Trzebiatowska. Marta Żmuda Trzebiatowska od kilku lat związana jest z tancerzem, Adamem Królem. Para planuje wziąć ślub, ale nie ustaliła jeszcze daty ceremonii. Marta w sesji dla "Gali" przebrała się za faceta. Jakim mężczyzną byłaby Żmuda-Trzebiatowska? "Biorąc pod uwagę to, jakich mężczyzn sama lubię - nie do końca ładnych zewnętrznie, dalekich od ideałów z plakatów czy reklam, tylko facetów napiętnowanych znakiem czasu, mających charakter - to w stylu francuskiego aktora Vincenta Cassela" - wyznaje Marta. Z owłosioną klatką piersiową? - pyta dziennikarka. -Tak! - potwierdziła aktorka. - Prosto z siłowni? - Nie! Bez przesady z tą siłownią. Powiedzmy, że uprawiałby poranny jogging. W więc Marta lubi zarośniętych, męskich, charyzmatycznych facetów.

Marta Żmuda Trzebiatowska od kilku lat związana jest z tancerzem, Adamem Królem. Para planuje wziąć ślub, ale nie ustaliła jeszcze daty ceremonii. Marta w sesji dla "Gali" przebrała się za faceta. Jakim byłaby mężczyzną Żmuda Trzebiatowska?

Biorąc pod uwagę to, jakich mężczyzn sama lubię - nie do końca ładnych zewnętrznie, dalekich od ideałów z plakatów czy reklam, tylko facetów napiętnowanych znakiem czasu, mających charakter - to w stylu francuskiego aktora Vincenta Cassela.
Z owłosioną klatką piersiową?
Tak!
Prosto z siłowni?
Nie! Bez przesady z tą siłownią. Powiedzmy, że uprawiałby poranny jogging.
Schodzimy niżej. Do przerodzenia Duże czy małe?
Odpowiednie (śmiech).

Marta lubi zarośniętych, męskich, charyzmatycznych facetów. A jak wygląda Marta wystylizowana na faceta?

 

screen z magazynu Gala nr 9 (442) - od 28 lutego

 

Więcej pod tym linkiem.

 

Sancita

 

Zobacz także:

Żmuda Trzebiatowska i jej seksowne nogi

Żmuda-Trzebiatowska rozrosła się w biodrach?

Zjawiskowa Żmuda-Trzebiatowska na planie "Och Karol 2"