Jak zaczął się romans Egurroli

.
Jak zaczął się romans Egurroli Znany tancerz "zakochiwał się niechętnie" W programie ''Między kuchnią a salonem'' Augustin Egurrola i Nina Tyrka udzielili razem pierwszego, telewizyjnego wywiadu. Wspominali początek znajomości. W programie ''Między kuchnią a salonem'' Augustin Egurrola i Nina Tyrka udzielili razem pierwszego, telewizyjnego wywiadu. Jak się okazało historia ich miłości wcale nie przypomina historii prosto z bajki. Nina zapamiętała Augustina ze szkolenia tanecznego, w którym brała udział mając 14 lat. - Był wtedy po wygraniu mistrzostw Polski, więc to był naszym wielkim tanecznym guru. Gdyby wtedy ktoś mi powiedział, ze za kilka lat będzie to mój mężczyzna i ojciec mojego dziecka, w życiu bym nie uwierzyła - opowiada Nina. Augustin zwrócił na Ninę uwagę na castingach do programu "Taniec z Gwiazdami". - Weszła piękna, zjawiskowa kobieta i bała mi się spojrzeć w oczy, to mnie zainspirowało - wspomina Egurrola. Nina nie przeszła castingu, ale zapisała się do grupy tanecznej Augustina. Tam zaczął się ich romans przed którym Augustin się bronił. - Ja byłem po kilku takich związkach i doszedłem do wniosku, że nigdy więcej nie będę z tancerką. Dlatego niechętnie zakochiwałem się w Ninie... Dlatego para ukrywała swój romans. Augustin wspomniał także, że chce mieć czwórkę dzieci. Nina pozostawia tę kwestię do dyskusji.

W programie ''Między kuchnią a salonem'' Augustin Egurrola i Nina Tyrka udzielili razem pierwszego, telewizyjnego wywiadu. Jak się okazało historia ich miłości wcale nie przypomina historii prosto z bajki. Nina zapamiętała Augustina ze szkolenia tanecznego, w którym brała udział mając 14 lat.

Marek był wtedy po wygraniu mistrzostw Polski, więc to był naszym wielkim tanecznym guru. Gdyby wtedy ktoś mi powiedział, ze za kilka lat będzie to mój mężczyzna i ojciec mojego dziecka, w życiu bym  nie uwierzyła.

Augustin zwrócił na Ninę uwagę na castingach do programu "Taniec z Gwiazdami".

Weszła piękna, zjawiskowa kobieta i bała mi się spojrzeć w oczy, to mnie zainspirowało.

Nina nie przeszła castingu, ale zapisała się do grupy tanecznej Augustina. Tam zaczął się ich romans przed, którym Augustin się bronił.

Ja byłem po kilku takich związkach i doszedłem do wniosku, że nigdy więcej nie będę z tancerką. Dlatego niechętnie zakochiwałem się w Ninie...

Dlatego para ukrywała swój romans. Augustin wspomniał także, że chce mieć czwórkę dzieci. Nina pozostawia tę kwestię do dyskusji.

 

(Fot. mat. promocyjne TVN)

 

Rudy

 

Zobacz także:

Egurrola "wpada na noce, daje pieniądze"?

Dzieci "Tańca z gwiazdami"