Dziecko prezenterki TVN spadło z wyciągu

.
Dziecko prezenterki TVN spadło z wyciągu Olimpia Ajakaiye przeżyła szok Syn prezenterki TVN Olimpii Ajakaiye - Kamil - spadł z wyciągu krzesełkowego w Jaworkach z wysokości 4,5 m. Chłopiec ma kompresyjne złamania kręgosłupa Prezenterka TVN Olimpia Ajakaiye wybrała się z synem Kamilem i znajomymi w góry. Podczas wsiadania na wyciąg w Jaworkach doszło do wypadku. Jej syn ześlizgnął się z krzesełka. Olimpia złapała Kamila w ostatniej chwili za rękę, ale po kilku metrach chłopczyk upadł z 4,5 metra na ziemię - relacjonuje "Gazeta Krakowska". Chłopca zwieziono skuterem śnieżnym do karczmy i wezwano karetkę. Lekarz w szpitalu okazał się jednak mało kompetentny, bo wciąż krzyczał na Kamila. Dziś wiadomo, że Kamil ma kompresyjne złamanie kręgosłupa. Prezenterka ma zamiar zaskarżyć szpital.

Szok przeżyła prezenterka TVN Olimpia  Ajakaiye. Wybrała się z synem Kamilem i znajomymi w góry. Podczas wsiadania na wyciąg w Jaworkach doszło do wypadku. Jej syn ześlizgnął się z krzesełka. Olimpia złapała Kamila w ostatniej chwili za rękę ale po kilku metrach chłopczyk upadł z 4,5 metra na ziemię - relacjonuje "Gazeta Krakowska".

Chłopca zwieziono skuterem śnieżnym do karczmy i wezwano karetkę. Lekarz w szpitalu okazał się jednak mało kompetentny bo wciąż krzyczał na Kamila. Dziś wiadomo, że Kamil ma kompresyjne złamanie kręgosłupa. Prezenterka ma zamiar zaskarżyć szpital.

Mrock

Zobacz także:

Ostra impreza uczestników X-Factor! Wideo

Kuźniar nie radzi sobie w "X-Factor"?

Już jest! Nowy spot TVN