Co Agata Młynarska nosi w torebce?

.
Co Agata Młynarska nosi w torebce? Prezenterka lubi drogie torebki. Ale co w nich nosi? Agata Młynarska zdradziła czytelnikom "Gali", co nosi w torebce. Model Prady za około 6 tysięcy złotych mieści m.in. kartkę z tekstem piosenki jej ojca Agata Młynarska zdradziła czytelnikom ''Gali', co nosi w torebce. Jak się okazuje, całkiem sporo tam się zmieści - płyty, telefon, wejściówki do Polsatu, masa kosmetyków, pendrive, książka o Beatlesach, kalendarz, portfel, klucze, okulary... W sumie nic zaskakującego. Ale spodziewalibyście się, że Młynarska nosi przy sobie kartkę z tekstem piosenki swojego ojca? "Bo przecież jest nie jeden szlak, gdzie trudniej iść, lecz idąc tam nie musisz brnąć w pochlebstwa dym i karku giąć przed byle kim..." To najwyraźniej credo pani Agaty. Oprócz tego w jej torebce możemy jeszcze wyszperać... fit and eat - dietę glikemiczną. A więc walczy ze zbędnymi kilogramami każdego dnia. Sama torebka też jest warta wspomnienia. Taki model Prady kosztuje około 6 tys. zł.

Agata Młynarska lubi drogie torebki. Ale co w nich nosi? Podzieliła się tym z czytelnikami ''Gali''. Jak się okazuje w takiej małej torebce całkiem sporo się zmieści - płyty, telefon, wejściówki do Polsatu, masa kosmetyków, pendrive, książka o Beatlesach, kalendarz, portfel, klucze, okulary... W sumie nic zaskakującego.

Ale spodziewalibyście się, że Młynarska nosi przy sobie kartkę z tekstem piosenki swojego ojca?

Bo przecież jest nie jeden szlak, gdzie trudniej iść, lecz idąc tam nie musisz brnąć w pochlebstwa dym i karku giąć przed byle kim...

To najwyraźniej credo pani Agaty. Oprócz tego w jej torebce możemy jeszcze wyszperać... fit and eat - dietę glikemiczną. A więc walczy ze zbędnymi kilogramami każdego dnia. Sama torebka też jest warta wspomnienia. Taki model Prady kosztuje około 6 tys. zł.

 

osa

Zobacz także:

AgataMłynarska do Dody: Mów do mnie "Pani Agato"!

AgataMłynarska: ADOPOTOWAŁAM DWÓJKĘ DZIECI

AgataMłynarska jak Magda Mołek?