Edyta Górniak: Jestem zakochana!

.
Edyta Górniak: Jestem zakochana! Edyta Górniak opowiada o swoich planach i o swoim szczęściu Edyta Górniak jest szczęśliwa. Mówi, że jest pełna energii do pracy i nic nie jest w stanie jej zatrzymać. Wierzy, że piosenka życia jest jeszcze przed nią. Edyta Górniak znów jest szczęśliwa. W wywiadzie dla "Sukcesu" mówi, że jest pełna energii do pracy i nic nie jest w stanie jej zatrzymać. Wierzy, że piosenka życia jest jeszcze przed nią. Czeka ma muzyczny "poród". W tej ciągłej gonitwie wspiera ją partner, znany adwokat Piotr Schramm. Czy Edyta znów jest zakochana? - Porównuję zakochanie do wiosny. Tak, czuję wiosnę (...) W mężczyznach cenię sobie siłę, spokój i niezależność. Przejrzystość widzenia. Pozwalam sobie fascynować się mężczyznami, ale już nigdy się nie podporządkuję - powiedziała Górniak w wywiadzie dla "Sukcesu". Górniak opowiada również o małżeństwie z Dariuszem Krupą. - Myślę, że bezpośredni wpływ na moją destrukcję artystyczną i osobowościową miało moje małżeństwo. To działo się powoli, nie miałam świadomości tej przemiany (...). Przez kilka lat skutecznie ukrywałam przed kamerami fakt, że przechodziliśmy kolejny i kolejny kryzys. Tak usilnie starałam się to ukryć, że wręcz przerysowywałam komplementami - mówiła.

Edyta Górniakznów jest szczęśliwa. W wywiadzie dla "Sukcesu" mówi, że jest pełna energii do pracy i nic nie jest w stanie jej zatrzymać. Wierzy, że piosenka życia jest jeszcze przed nią. Czeka ma muzyczny "poród". W tej ciągłej gonitwie wspiera ją partner, znany adwokat Piotr Schramm. Czy Edyta znów jest zakochana?

Porównuję zakochanie do wiosny. Tak, czuję wiosnę (...) W mężczyznach cenię sobie siłę, spokój i niezależność. Przejrzystość widzenia. Pozwalam sobie fascynować się mężczyznami, ale już nigdy się nie podporządkuję - powiedziała Górniak w wywiadzie dla "Sukcesu".

Górniak opowiada również o małżeństwie z Dariuszem Krupą.

Myślę, że bezpośredni wpływ na moją destrukcję artystyczną i osobowościową miało moje małżeństwo. To działo się powoli, nie miałam świadomości tej przemiany (...) Przez kilka lat skutecznie ukrywałam przed kamerami fakt, że przechodziliśmy kolejny i kolejny kryzys. Tak usilnie starałam się to ukryć, że wręcz przerysowywałam komplementami.

Edyta Górniak w najnowszym "Sukcesie":

Edyta Górniak

screen z magazynu Sukces nr 3/248 marzec 2011

 

Więcej o Edycie w magazynie "Sukces" i pod tym linkiem.

 

Sancita

 

Zobacz także:

Górniak pierwszy raz o rozstaniu z Mają

Synek Górniak wypłaca pieniądze z bankomatu

Wiemy, gdzie i z kim Górniak spędza walentynki