Narine z "Baru" odniosła pierwszy wielki sukces

.

Ostatnio pisaliśmy o Narine - pięknej dziewczynie z programu "Bar".  Narine nagrywa własne kawałki. Na stronie MySpace można posłuchać dwóch nowych kawałków "Barowiczki" - "Diamond Girl" i "Daddy Song".

Teraz gwiazda reality-show odnosi pierwszy sukces muzyczny. Została zauważona przez pomysłodawców muzycznego konkursu "Zrób Głośniej" a jej sylwetka została przybliżona na stronach "Era Music Garden".Jak wspomina swój udział w "Barze"?

To było 10 lat temu, miałam wtedy pstro w głowie i wydawało mi się, że jest inaczej niż było w rzeczywistości. Dzisiaj jednak nie żałuję tej decyzji, bo dzięki temu programowi przeżyłam i wzlot popularności i totalny upadek. Teraz, bardziej niż kiedykolwiek wcześniej, wiem czego chcę, wiem jaką muzykę chcę robić i wiem jakimi prawami rządzą się media. Jednym słowem, dzięki "Barowi" nauczyłam się bardzo wiele i dzisiaj jestem bardziej świadoma.

Czeka nas wielki powrót Narine?

Mrock

Zobacz także:

Co dzieje się z Narine z "Baru"?

Pamiętacie Kasię Drzyżdżyk? Zwyciężczynię "Wyprawy Robinson"

Pamiętacie serialową Brendę?

Więcej o:
Komentarze (26)
Narine z "Baru" odniosła pierwszy wielki sukces
Zaloguj się
 • oona

  Oceniono 5 razy 5

  Muszę powiedzieć ,że piosenki trzymają jakiś tam poziom i zasługuje na to ,żeby ludzie o niej usłyszeli. Tylko nie potrzebnie się tak MIZDRZY na zdjęciach . Ugh jak ja tego nie znoszę :I

 • chlebu

  Oceniono 5 razy 3

  Po zdjeciach myślałem że to kolejnia ładna niunia która się po prostu pokazuje ale muzyka mnie pozytywnie zaskoczyła ! :) Może namieszać trochę na polskim rynku muzycznym.

 • swordfish

  Oceniono 3 razy 3

  Utwory Narine można posłuchać na:

  facebook.com/NarineMusic
  youtube.com/NarineMusic
  Szczególnie polecam utwór "My Love" :)

 • reki334

  Oceniono 2 razy 2

  poświęciłem się i wysłuchałem kilka jej piosenek, poprawnie zrobiona papka jakiej wszędzie pełno, a co robi inna nasza zapomniana gwiazdka Agnes Pihlava? ktoś wie?

 • jadzka

  Oceniono 4 razy 2

  kolejna cizia udająca artystkę dno i wodorosty!

 • panna_jost

  Oceniono 2 razy 2

  Na tym zdjęciu wygląda jak Anja Rubik

 • kochajna

  Oceniono 2 razy 2

  Plotek - a nie można było wpleść czegoś o Mai typu, Maja Sablewska chciała doradzać Narinie, ale ta nie posłuchała i teraz żałuje, że tyle narobiła błędów. Plotek - postaraj się jeszcze bardziej promować ulubienicę, skoro o Dodzie już zapomniałeś

 • john_dillinger

  Oceniono 2 razy 2

  W sumie fajna,ale kolejna z otwartymi ustami-jakaś epidemia?

 • ctasek

  Oceniono 1 raz 1

  Cieszymy się, że Narine się cieszy !

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX