Ke$ha zaprezentowała okładkę nowej płyty

Nowe wydawnictwo zapowiadane przez piosenkarkę nosi tytuł "I Am the Dance Commander + I Commander You to Dance" i jest zbiorem 10 zremiksowanych piosenek... Ke$ha pokazała właśnie okładkę płyty, cóż można o niej powiedzieć... prezentuje się dość kiepsko.
KeSha: nowa płyta 22 marca do sklepów trafi album z remiksami piosenek KeShy KeSha wydała nową płytę. Wydawnictwo "I Am the Dance Commander + I Commander You to Dance" jest zbiorem 10 zremiksowanych piosenek. Album ukaże się 22 marca. Nowe wydawnictwo zapowiadane przez piosenkarkę nosi tytuł "I Am the Dance Commander + I Commander You to Dance" i jest zbiorem 10 zremiksowanych piosenek. Płyta ukaże się już 22 marca i będzie zawierała wydane już wcześniej piosenki w zupełnie nowych aranżacjach. Za remiksy odpowiedzialni są DJ-e tacy jak Switch, Skeet Skeet, Fred Falke, Dave Aude, a na płycie gościnnie pojawią się m.in. Andre 3000 z zespołu Outkast oraz 3OH!3. Jeśli chodzi o samą grafikę okładki, to wydawało nam się, że po KeShy można było spodziewać się czegoś kontrowersyjnego. Jednak ta okładka według Kotka nie jest kontrowersyjna, jest po prostu... brzydka.

Płyta ukaże się już 22 marca i będzie zawierała wydane już wcześniej piosenki w zupełnie nowych aranżacjach. Za remiksy odpowiedzialni są DJ-e tacy jak Switch, Skeet Skeet, Fred Falke, Dave Aude, a na płycie gościnnie pojawią się m.in. Andre 3000 z zespołu Outkast oraz 3OH!3.

Poniżej możecie obejrzeć grafikę okładki. Po Ke$hy można było spodziewać się czegoś kontrowersyjnego, jednak ta okładka według Kotka nie jest kontrowersyjna, jest po prostu... brzydka. Zgadzacie się z tym?

Tak z kolei prezentuje się tracklista krążka:

1. "Blow" (Cirkut Remix)

2. "Sleazy" Remix ft. Andre Benjamin

3. "TiK Tok" (Untold Remix)

4. "F**k Him He's a DJ"

5. "Animal" (Switch Remix)

6. "Your Love Is My Drug" (Dave Aude Club Remix)

7. "We R Who We R" (Fred Falke Club Remix)

8. "Take It Off" (Billboard Remix)

9. "TiK Tok" (Chuck Buckett's Veruca Salt Remix)

10. "Blah Blah Blah" ft. 3OH!3 (DJ Skeet Skeet Radio Remix)

 

Co sądzicie o okładce?