Burzyńska i Korwin-Piotrowska OSTRO O MARINIE

.

Medialna kariera Mariny zaczęła się, gdy Maja Sablewska wzięła ją pod swoje skrzydła. Wcześniej była mało znana. Wszyscy zastanawiali się, kim jest dziewczyna, w którą inwestuje słynna menadżerka. Maja od podstaw budowała jej wizerunek. Sielanka trwała ponad rok. W sobotę Marina poinformowała media o zakończeniu współpracy z Sablewską. W mediach rozpętała się burza. Co dalej z Mariną? Korwin-Piotrowska przewiduje koniec jej kariery.

dzieje się...i dobrze. karierę Mariny można uznać za zakończoną? niedawno widziałam, jak w jakimś programie pokazywała u kogo i jak robi sobie szałowe paznokcie. szał. ani słowa o muzie. może powinna tylko o paznokciach opowiadać? szkoda- bo potencjał miała. czas przeszły chyba... dzięki Sablewskiej W OGÓLE zaistniała. Nikt o niej nie słyszał za bardzo. Ot, kolejna ładna dziewusia i tyle. Pełno takich - napisała Karolina.

Z kolei Kasia Burzyńska w dzisiejszym "Pytaniu na śniadanie" powiedziała, że Marinie uderzyła do głowy sodówka. Marina poradzi sobie bez Mai? Wyniki naszej wczorajszej sondy mówią same za siebie:

 

Sancita

 

Zobacz także:

Wszystkie rozstania Mai Sablewskiej

Sablewska: Nie pozwolę, by debiutantka oskarżała mnie o działanie na jej niekorzyść!