Urodzinowy prezent Ashley Greene

Zobacz, co jubilatka dostała od swojego chłopaka Joe Jonasa...
Urodzinowy prezent Ashley Greene Co jubilatka dostała od swojego chłopaka Joe Jonasa? Ashley Greene dostała od swojego ukochanego niezwykły prezent urodzinowy. Joe Jonas wręczył jej bransoletkę z charmsami marki Chanel. Mimo, że Ashley dopiero w poniedziałek obchodzi urodziny, już dwa dni temu w Pure Nightclub odbyła się huczna impreza z tej okazji. Tuż przed imprezą na czerwonym dywanie zaproszeni goście prezentowali się fotoreporterom. Oczywiście pojawiła się również gwiazda wieczoru. Jak się później okazało, Ash zaprezentowała wówczas prezent, który otrzymała od swojego ukochanego Joe Jonasa - bransoletkę z charmsami marki Chanel.

Mimo, że Ashley dopiero dziś ma urodziny, już dwa dni temu w Pure Nightclub odbyła się huczna impreza z tej okazji. Tuż przed imprezą na czerwonym dywanie zaproszeni goście prezentowali się fotoreporterom. Oczywiście pojawiła się również gwiazda wieczoru.

Jak się później okazało, Ash zaprezentowała wówczas prezent, który otrzymała od swojego ukochanego Joe Jonasa - bransoletkę z charmsami marki Chanel. Możecie przyjrzeć się jej bliżej na poniższej fotce.

Jak Wam się podoba? Joe Jonas ma dobry gust?

Więcej o: