Dubieniecki: Nie utrzymam rodziny za 10 tysięcy!

.

Marcin Dubieniecki znów bryluje w mediach. Po katastrofie smoleńskiej, mąż Marty Kaczyńskiej odważnie zaczął wyrażać swoje poglądy i krytykować działania rządu Donalda Tuska. Szybko pojawiły się plotki, że Marcin Dubieniecki ma duże ambicje polityczne i chce przejąć schedę po Jarosławie Kaczyńskim. Czy Marcin wystartuje w wyborach parlamentarnych?

Muszę myśleć o utrzymaniu rodziny, a z pensji polityka trudno byłoby mi ją utrzymać - powiedział w rozmowie z Onet.pl.

Przypominamy, że poseł w polskim Sejmie zarabia miesięcznie aż 10 tys. złotych! To mało? Dubieniecki jako prawnik widocznie miesięcznie wyciąga dużo więcej pieniędzy. Wybierze pieniądze czy władzę?

 

Sancita

 

Zobacz także:

Kaczyńska z Dubienieckim na feriach w ekskluzywnym kurorcie

To było do przewidzenia: Konflikt Kaczyński-Dubieniecki

Więcej o:
Komentarze (106)
Dubieniecki: Nie utrzymam rodziny za 10 tysięcy!
Zaloguj się
 • kawucha

  Oceniono 21 razy 19

  głupi F I U T !!!! jest mnóstwo mężczyzn które utrzymują całą rodzinę za niecałe 1000 zł tylko dlatego że popier.... złodziejski rząd zgotował im taki los. Na każdym kroku szukają możliwości jak ludziom jeszcze dowalić....., co nam odebrać..., co nam doliczyć...., żeby tylko nie odbyło się to ich kosztem i żeby mieli pełne koryta. Rzygać mi się chcę jak patrze na te opasłe polityczne ryje. Polska stała się porażką pod każdym względem!!! PRACY, PODATKÓW, POLSKICH DRÓG, PKP i NFZ!!! Co jeden to żałośniejszy! To co się dzieje u nas w kraju to jakiś koszmar!! Drożyzna dookoła niczym w Monako! Kredyty mieszkaniowe nie osiągalne dla młodych małżeństw, których stać na płacenie raty przez całe swoje życie. Założenie własnej firmy i chęć prowadzenia jej na uczciwych zasadach wręcz nie możliwe!! Kto mi wytłumaczy DLACZEGO w Polsce mając działalność gospod. zus zabiera 900zł a np w Angli 10 zł???????? jak tu żyć uczciwie?? Tak jest ze wszystkim. Człowiek zapier... jak wół całe swoje życie za grosze, a widząc co sie dzieje z zasiłkami pogrzebowymi to po naszej śmierci nasze dzieci będą brali kredyty żeby nas pochować, oczywiście jak będą mieli zdolność kredytową! Więc niech ten skur... swoje finansowe dylematy zachowa dla siebie!! Bo cała Polska patrzy!!!!!!!!!!!!!

 • toj

  Oceniono 19 razy 15

  To ku....wa cham bezczelny !!! Ta rodzina ,przeklętych kaczorów śmie pchać się do polityki,oni chcą dobra Polaków ?????????? Mało im sku.........synom 10 tysi ???? Co ci złodzieje wiedzą o życiu ludzi,którzy dzieciom jeść nie mają za co kupić !!!! BRAK SŁÓW NA TO BYDŁO !!!!!

 • nickkkk

  Oceniono 15 razy 15

  złodzieju, sprzedasz swoje Porsche i po sprawie..

 • bolokwas

  Oceniono 15 razy 15

  pojebany debil ,skad oni takich debili biora ,,:(( i gdzie tu jaka sprawiedliwosc w naszym kraju za 10tys nie przezyje ...

 • aduunia

  Oceniono 14 razy 14

  buraki powinny być na polu a nie w sejmie!!!!

 • terera

  Oceniono 13 razy 13

  SZKODA SLOW!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!CZY TEN PAJAC MYSLI TYLKO O SOBIE?????????????NIECH OTWORZY OCZY I PRZETKA USZY TO MOZE ZOBACZY PRAWDZIWA POLSKE!!!I POMOZE INNYM ZAMIAST PATRZEC TYLKO NA SWOJE POTRZEBY!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!11

 • 1ania112

  Oceniono 12 razy 12

  Dubieniecki ty idioto-nie ośmieszajasię że nie wyżywisz rodziny> Ludzie zyją za 1000 zł bo musza!!! Nikt im nie pomoże!!!

 • kwiatkalafiora

  Oceniono 12 razy 12

  wyjątkowo obleśna gadzina. butny i arogancki człowiek - są rodziny, które żyją za piątą część uposażenia posła. ale koło fortuny się toczy panie Dubieniecki i kiedyś życie zrewiduje pana poglądy.

 • macharras2

  Oceniono 11 razy 11

  nie utrzyma rodziny za 10 tysięcy ? a ile jest rodzin co żyją za 2 tysiące ? NIECH SIĘ WEŹMIE DO ROBOTY NA BUDOWIE TO MOŻE I ZAROBI .

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX