Jak mąż zdobył Magdę Walach

.
Jak mąż zdobył Magdę Walach Miłość niczym z serialu "M jak miłość" Pawła Okraskę i Magdalenę Walach łączy zamiłowanie do aktorstwa - para poznała się w szkole teatralnej. Od lat tworzą szczęśliwe i wyjątkowo zgodne małżeństwo Pawła Okraskę i Magdalenę Walach łączy zamiłowanie do aktorstwa. Zawodowo są rywalami a prywatnie... małżeństwem. Jak się poznali? Magda, za namową swojej polonistki z liceum, postanowiła zdawać do szkoły aktorskiej. Udało się za pierwszym razem. Tam piękną, smukłą i rudowłosą Magdę zauważył Paweł, też student szkoły aktorskiej. Szukałem jej, jak małolat zaglądałem przez dziurkę od klucza do sal, w których miała zajęcia - mówi "Życie Na gorąco" aktor. Magda po latach dowiedziała się, że przypadkowe spotkania na korytarzach szkoły nie były przypadkiem.

Pawła Okraskę i Magdalenę Walach łączy zamiłowanie do aktorstwa. Zawodowo są rywalami a prywatnie... małżeństwem. Jak się poznali?

Magda, za namową swojej polonistki z liceum, postanowiła zdawać do szkoły aktorskiej. Udało się za pierwszym razem. Tam piękną, smukłą i rudowłosą Magdę zauważył Paweł, też student szkoły aktorskiej.

Szukałem jej, jak małolat zaglądałem przez dziurkę od klucza do sal, w których miała zajęcia - mówi "Życie Na gorąco" aktor.

Magda po latach dowiedziała się, że przypadkowe spotkania na korytarzach szkoły nie były przypadkiem. Miłość niczym z "M jak miłość".

 

Buka

Zobacz także:

Najlepiej ubrani na gali "Telekamery 2011"

Co w "M jak miłość" w tym roku?

"M jak miłość": Tomek zdradzi żonę?