Po ciężkiej chorobie urodziła dziecko

.
Szczęśliwa mama Chiristina Po ciężkiej chorobie urodziła dziecko Christina Applegate niedawno została mamą. Aktorka pokazała córeczkę na okładce magazynu ''People''. - Ona uczyniła moje życie o wiele lepszym - mówi w wywiadzie 27 stycznia 2011 przyszła na świat córka Christiny Applegate Sadie Grace. Aktorka urodziła w wieku 39 lat. Christina postanowiła podzielić się swoim szczęściem z całym światem dlatego pokazała córeczkę na okładce magazynu ''People''. - Ona uczyniła moje życie o wiele lepszym. Otworzyła całą moją duszę - mówi w wywiadzie. Christina jest dzisiaj szczęśliwą kobietą. Ma córkę, kochającego mężczyznę u boku i wygrała walkę z nowotworem. W 2008 roku przeszła podwójną mastektomię po tym, jak wykryto u niej raka piersi.

27 stycznia 2011 przyszła na świat córka Christiny Applegate Sadie Grace. Aktorka urodziła w wieku 39 lat. Christina postanowiła podzielić się swoim szczęściem z całym światem dlatego pokazała córeczkę na okładce magazynu ''People''. W wywiadzie mówi:

Ona uczyniła moje życie o wiele lepszym. Otworzyła całą moją duszę.

Christina jest dzisiaj szczęśliwą kobietą. Ma córkę, kochającego mężczyznę u boku i wygrała walkę z nowotworem. W 2008 roku przeszła podwójną mastektomię po tym, jak wykryto u niej raka piersi.

 

 

Rudy

 

Zobacz także:

Rod Stewart: Ma 66 lat i ósme dziecko!

Jacek Braciak ma piękne córki