Wykorzystali seksualnie korespondentkę w Egipcie

.

Korespondentkę CBS w Egipcie, Larę Logan, napadł rozwścieczony tłum protestujących. Otoczyło ją około dwustu mężczyzn, którzy zaczęli ją bić, rozbierać i w brutalny sposób wykorzystywać seksualnie. Na ratunek rzuciły się kobiety i żołnierze. Larę przewieziono do szpitala.

Przez pojawiające się w internecie niewybredne komentarze o tym zdarzeniu, w Stanach rozpętała się prawdziwa burza. Konserwatywna blogerka i komentatorka sceny politycznej Debbie Schlussel napisała na swoim blogu:

Lara Logan była jedną z głównych cheerleaderek tej rewolucji prowadzonej przez zwierzęta. Teraz wie czym naprawdę jest islamska rewolucja. To takie smutne, szkoda Lara. Nikt jej nie kazał tam wyjeżdżać. (...) Lara, mam nadzieję, że podoba ci się rewolucja.

Pod postami od razu pojawiło się wiele komentarzy, aby autorka wpisu okazała chociaż trochę współczucia. W podobny, niewybredny sposób sprawę komentował Nir Rosen, wykładowca z Uniwersytetu w Nowym Jorku. Nir napisał na swoim Twitterze:

Lara chciała prześcignąć Andersona (swojego kolegę korespondenta, z którym rywalizowała). Oczywiście, to straszne co jej się przytrafiło. Nie popieram tego. Ale byłoby zabawnie gdyby to samo przytrafiło się też Andersonowi. Lara pewnie została tylko zmacana jak tysiące innych kobiet.

Po tych wpisach wykładowca musiał zrezygnować z pracy na uniwersytecie.

 

Na zdjęciu Nir Rosen i Lara Logan.

 


Rudy


Zobacz także:

Dwie wpadki Komorowskiego w Stanach

Najgłośniejsze wpadki 2010 roku

Więcej o:
Komentarze (23)
Wykorzystali seksualnie korespondentkę w Egipcie
Zaloguj się
 • popo13

  Oceniono 8 razy 4

  co to wogóle za pytanie: 'Po co tam się pchała?' ??? Może to jeszcze jej wina, że się na nią rzucili? To tak jak by powiedzieć, że jak dziewczyna nosiła za krótką spódniczkę, to jej wina, że ją ktoś zgwałcił. Plizz
  A pojechała, bo taką ma pracę i pewnie czuła się w obowiązku uczestniczyć w tych wydarzeniach.

 • loveeday

  Oceniono 4 razy 4

  Ciekawe jak by pisali gdyby to im się przytrafiło . Ludzie są bezduszni i podli . Nikomu nie można życzyć takiej sytuacji , ani jej usprawiedliwiać .

 • bossanoga

  Oceniono 3 razy 3

  I niech to posłuży jako ostrzeżenie dla naiwnych Polek uprawiających seksturystykę w krajach islamskich. Może i Arabowie wyglądają jak cukiereczki, ale ważne jest to, co myślą. Dla prawie każdego muzułmanina kobieta, która poza swoim domem nie nosi worka na głowie/ciele równa się dziwce.

 • magic_mushroom

  Oceniono 3 razy 3

  Mam nadzieję,że kiedyś w podobny sposób potraktują córkę pana Rosena, bądź pani Schlussel.
  Ciekawe czy też by tak to komentowali.
  Nic, absolutnie nic nie usprawiedliwia wykorzystywania seksualnego. Ona mogłaby nawet wyjść naga w tłum mężczyzn, ale oni nie mają prawa nawet jej dotknąć bez jej zgody.

 • fergalex

  Oceniono 5 razy 3

  Podpisuję się pod wypowiedzią popo13

 • browaryr

  Oceniono 5 razy 3

  ja tym poebom nic nie zycze tylko--25mroziku.....

 • sto_twarzy

  Oceniono 5 razy 3

  Podziwiam ją za odwagę. Na pewno miała świadomośc tego, co tam się dzieje i co może ją spotkać. wielu mężczyzn by stchórzyło, ona się odważyła, życzę jej, żeby doszła do siebie i dalej wykonywała swoją pracę.

 • oona

  Oceniono 3 razy 3

  Ja pierdzielę ale idioci.

 • aeris

  Oceniono 2 razy 2

  Sancita & Rudy, macie superekspresowe korzenie?

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX