Kardashianki zarobiły w rok 65 milionów dolarów!

.

Zarobki rodziny Kardashian w 2010 roku przewyższyły zarobki Toma Cruise'a, Sandry Bullock i Angeliny Jolie... razem wziętych! Sławna rodzina zarobiła aż 65 milionów dolarów.

 

Rodzinnym biznesem zarządza matka, Kris Jenner. Kris otrzymuje 10% z zarobków swoich córek. W wywiadzie dla Hollywood Reporter mówi:

Kto mógł się spodziewać, że to może przynieść takie zyski. Powinnam mieć więcej dzieci.

Z czego rodzina Kardashianów czerpie zyski? Przede wszystkim z reality show ''Keeping up with the Kardashians", a także jego kontynuacji ''Kourtney and Khloe take Miami'' i ''Kourtney and Kim take New York''.

 

Ale to nie jedyne źródło dochodów. Jak podaje portal dailymail.co.uk, Kim zgarnia nawet 250 000 dolarów za pojawienie się na imprezie. Dziewczyny występują w różnych reklamach. Najmłodsze Kendall i Kylie próbują swoich sił jako modelki. Dziewczyny zarabiają nawet dzięki napisaniu o jakimś produkcie na swoim profilu na portalu Twitter. Profil Kim śledzi tam ponad 6 milionów ludzi . Za reklamę na Twitterze zgarniają 25 000 dolarów. Do tego dochodzą wpływy z reklam telewizyjnych i sesji.


Kim Kardashian stała się sławna dzięki seks taśmie. Mimo, że podobno była załamana tą aferą, to dostała na pocieszenie 5 milionów dolarów od wydawcy. Później wykorzystała 5 minut i stworzyła reality show o całej rodzinie.

 

Rudy


Zobacz także:

Kim Kardashian w łóżku z ochroniarzem! FOTO

Elton John o Kim Kardashian: To stara dziwka